Błękitni Stargard na przełamanie

W 5. kolejce II-ligowych rozgrywek Stal Stalowa Wola zmierzy się z Błękitnymi Stargard. Liczymy na pierwsze zwycięstwo i trzy punkty wywalczone przez zielono-czarnych.

Nie o takim początku sezonu marzli wszyscy związani z naszą „Stalówką”. Po czterech kolejkach zielono-czarni zajmują ostatnie miejsce w tabeli i mają na swoim koncie tylko jeden punkt. W ostatniej kolejce nasza drużyna przegrała 1:4 w Bytowie z Bytovią. Liczymy na przełamanie Stali i pierwsze trzy punkty.

Najbliższe spotkanie ligowe zielono-czarni rozegrają już w środę, a ich rywalem będzie dobrze znany nam zespół Błękitnych Stargard. Z tym rywalem mierzyliśmy się już dziesięć razy. Stal odniosła trzy zwycięstwa, Błękitni cztery, a trzy spotkania zakończyły się remisem. W poprzednim sezonie, w 5. kolejce, Błękitni „Stalówkę” pokonali 1:0. W rewanżu nasi zawodnicy wygrali 4:2. Gole dla Stali strzelali: Andrzej Trubeha, Szymon Jarosz, Michał Trąbka i Piotr Mroziński.

Stal, po czterech kolejkach nowego sezonu, zajmuje jak na razie zamyka ligową tabelę. Błękitnym wiedzie się lepiej – z sześcioma punktami są sklasyfikowani na dziewiątej pozycji (dwa zwycięstwa i dwie porażki).

W środę przed naszą „Stalówką” ważne spotkanie. Czas przełamać złą passę i zacząć piąć się w tabeli II ligi. Mecz Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard odbędzie się 21 września na stadionie Izo Arena w Boguchwale. Początek spotkania o godzinie 17:00. Arbitrem głównym tej potyczki będzie Karol Iwanowicz (Lublin).

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni