Bezbramkowy remis w Stalowej Woli(video)

W meczu 39. kolejki III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Sokołem Sieniawa. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Jeszcze kilka dni temu piłkarze naszej „Stalówki” rywalizowali z liderem rozgrywek, Wisłą Puławy. Teraz zielono-czarni podejmowali wicelidera. W Stalowej Woli w środę doszło więc do meczu na szczycie trzecioligowych zmagań.

Zespół Sokoła Sieniawa już na początku spotkania wypracował sobie dobrą okazję, lecz niecelnie strzelał Bartosz Grasza. Stal do głosu doszła w kolejnych minutach. Swoje szanse mieli Szymon Grabarz i Mateusz Hudzik. Zielono-czarni nie zdołali ich jednak wykorzystać. W ostatniej chwili zablokowany został także Kacper Pietrzyk.

Tuż przed końcem pierwszej połowy płaski strzał oddał natomiast Aleksander Drobot. W tym przypadku dobrze spisał się bramkarz Sokoła. Podobnie zachował się Tomasz Wietecha, który zatrzymał Daquana Kinga.

Od początku drugiej odsłony potyczki przewagę na boisku uzyskała „Stalówka”. W 49. minucie strzelał Przemysław Stelmach, ale dobrze interweniował Mateusz Zając. W dalszej fazie spotkania brakowało już dobrych sytuacji zarówno z jednej, jak i drugiej strony. W 85. minucie przed szansą stanął jeszcze Drobot, lecz znów dobrze spisał się Zając.

Ostatecznie do końca spotkania Stali z Sokołem Sieniawa gole nie padły. Środowy mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Stal Stalowa Wola – Sokół Sieniawa 0:0

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Waszkiewicz, Hudzik, Pietrzyk (46′ Zięba), Mistrzyk, Drobot (85′ Płonka), Wojtak (73′ Stępniowski), Stelmach, Jopek, Wiktoruk, Grabarz (55′ Piechniak).

Sokół Sieniawa (skład wyjściowy): Zając – Drelich, Więcek, Purcha, Kapuściński, Lis, Majda, Grasza, Hass, Ochał, King.

Żółta kartka: Wojtak.

Sędzia: Łukasz Szczołko (Lublin).

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni