8 nominacji dla Superbet w VI edycji Nagród Bukmacherskich!

Bukmacher Superbet kolejny raz udowadnia, że jest liderem polskiej branży zakładów sportowych. Nasz super partner, otrzymał aż 8 nominacji do Nagród Bukmacherskich 2023. Można już także głosować na nagrodę użytkowników, którą Superbet ma szansę otrzymać czwarty raz z rzędu.

Od momentu debiutu na polskim rynku zakładów sportowych, Superbet jest bukmacherem, który co roku otrzymuje coraz więcej nagród w największym branżowym plebiscycie. Eksperci znów docenili postęp naszego partnera na wielu polach, nominując operatora w 8 kategoriach na 12 możliwych. To prawdziwy nokaut. Nasz partner ma również szansę na obronę tytułu w dwóch najważniejszych kategoriach, czyli Bukmacher Roku i Nagroda Użytkowników. W tej ostatniej, głos mają gracze, którzy na stronie organizatora nagród, mogą oddać swój głos na bukmachera roku według użytkowników. Zachęcamy do poświęcenia kilku sekund na oddanie swojego głosu. Ponadto Superbet został doceniony w następujących kategoriach:

  • Najlepsza oferta na piłkę nożną

  • Najlepsza oferta na skoki
  • Najlepsze kursy
  • Najlepsze zakłady live
  • Najlepszy marketing
  • Najlepszy customer service
  • Najlepsza aplikacja mobilna
  • Odpowiedzialny bukmacher

 

To miłe, że w gronie sponsorów Stalówki mamy renomowaną firmę, która zdobywa najwyższe trofea w swojej branży. Dziękujemy i życzymy powodzenia w walce o statuetki dla najlepszego bukmachera!

Partnerem medialnym plebiscytu jest serwis Przegląd Sportowy Onet, a organizatorem LegalniBukmacherzy.pl. Rozdanie statuetek Nagród Bukmacherskich za rok 2023 odbędzie się 30 stycznia w Warszawie na uroczystej gali.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni