20/21 TS

 

Strzelcy:

26 - Pchełka

12 - Pioterczak

6 - Majewski

3 - Bystrek, Szcześniak, Marchut, Krol, Kogut

2 - Osuch, Gospodarczyk, Jarosz

1 - Maślach, Sowa, Tomczyk, Dziopak, Bąk, Solarski

 

1 kolejka – 09.08.2020 r / g.13:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – SMS Resovia Rzeszów 3:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Pchełka 9, 1:1 Bobowski 52, 2:1 Osuch 66, 2:2 Siemiński 71, 3:2 Pchełka 76
Stal: Zygmunt – Szcześniak, Czubat, Krol, Jarosz, Bystrek, Majewski, Marchut, Bąk, Pioterczak, Pchełka
rezerwa: Sowa, Sabała, Moskot, Osuch, Maślach, Krupa, Kozyra

 

2 kolejka – 11.08.2020 r / g.16:00

Beniaminek Profbud Krosno – Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:8 (0:3)

Bramki: 0:1 Pchełka 7, 0:2 Pioterczak 19, 0:3 Pchełka 28, 0:4 Bystrek 47, 0:5 Marchut 57, 0:6 Pchełka 62, 0:7 Majewski 63, 0:8 Pioterczak 67
Stal: Zygmunt – Majewski, Gospodarczyk, Szcześniak, Czubat, Pioterczak, Jarosz, Marchut, Bystrek, Bąk, Pchełka
rezerwowi: Krupa, Kozyra, Krol, Maślach, Osuch, Sowa, Moskot

3 kolejka – 16.08.2020 r / g.16:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – UKS Orlik Przemyśl 6:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Maślach 2, 2:0 Pchełka 13, 3:0 Osuch 22, 4:0 Pioterczak 51, 5:0 Pchełka 65, 6:0 Pchełka 71
Stal: Zygmunt – Jarosz, Marchut, Pioterczak, Majewski, Gospodarczyk, Szcześniak, Czubat, Sowa, Bystrek, Pchełka
rezerwowi: Krupa, Dziopak, Moskot, Kogut, Osuch, Maślach

 

4 kolejka – 22.08.2020 r / g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal Mielec 11:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Pchełka 25, 2:0 Sowa 30, 3:0 Gospodarczyk 35, 4:0 Pchełka 38, 5:0 Gospodarczyk 50, 6:0 Tomczyk 55, 7:0 Krol 60, 8:0 Kogut 65, 9:0 Marchut 70, 10:0 Dziopak 74, 11:0 Szcześniak 78
Stal: Zygmunt – Marchut, Jarosz, Szcześniak, Kogut, Tomczyk, Sowa, Osuch, Dziopak, Gospodarczyk, Pchełka
rezerwowi: Krupa, Solarski, Moskot, Pioterczak, Krol, Grzegorczyk

 

5 kolejka – 25.08.2020 r / g.15:00

Igloopol Dębica –  Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Pchełka 26, 0:2 Pchełka 31, 0:3 Majewski 36, 0:4 Kogut 49, 0:5 Krol 62
Stal: Zygmunt – Majewski, Gospodarczyk, Kogut, Osuch, Marchut, Jarosz, Dziopak, Krol, Pioterczak, Pchełka

 

6 kolejka – 29.08.2020 r / g.13:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal Rzeszów 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Łyczka 43, 1:1 Pchełka 46, 2:1 Pchełka 72
Stal: Zygmunt – Marchut, Majewski, Krol, Jarosz, Bystrek, Gospodarczyk, Szcześniak, Bąk, Pioterczak, Pchełka
Rezerwowi: Krupa, Osuch, Sowa, Solarski, Moskot, Kogut, Czubat

 

 

7 kolejka – 05.09.2020 r / g.15:30

Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:4 (0:0)

Bramki: 0:1 Majewski 48, 0:2 Węgrzyniak (sam) 49, 0:3 Pchełka 50, 0:4 Pchełka 54
Stal: Zygmunt – Bąk, Dziopak, Bystrek, Jarosz, Marchut, Szcześniak, Gospodarczyk, Majewski, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Krupa, Grzegorczyk, Osuch, Sowa, Kogut, Moskot, Solarski

 

 

8 kolejka – 12.09.2020 r / g.15:00

SMS Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Pioterczak 55
Stal: Zygmunt – Majewski, Gospodarczyk, Szcześniak, Marchut, Jarosz, Dziopak, Bystrek, Bąk, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Krupa, Krol, Maślach, Osuch, Sowa, Kogut, Moskot

 

 

9 kolejka – 19.09.2020 r / g.13:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Beniaminek Profbud Krosno 5:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Jarosz 4, 2:0 Szcześniak 35, 3:0 Bystrek 38, 4:0 Pchełka 44, 5:0 Pchełka 75
Stal: Zygmunt – Majewski, Gospodarczyk, Maślach, Marchut, Jarosz, Dziopak, Bystrek, Moskot, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Troczyński, Solarski, Szcześniak, Sowa, Osuch, Kozyra, Bąk

 

10 kolejka – 26.09.2020 r / g.16:00

UKS Orlik Przemyśl – Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Bąk 50, 0:2 Pioterczak 80
Stal: Zygmunt – Majewski, Moskot, Gospodarczyk, Sowa, Maślach, Marchut, Jarosz, Bystrek, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Troczyński, Sabała, Osuch, Kozyra, Bąk

11 kolejka – 03.10.2020 r / g.11:00

Stal Mielec – Stal Stalowa Wola P.S.A. 1:5 (1:1)

Bramki: 1:0 Chrabąszcz 20, 1:1 Bystrek 39, 1:2 Majewski 50, 1:3 Pioterczak 69, 1:4 Pioterczak 73, 1:5 Pchełka 79
Stal: Zygmunt – Moskot, Gospodarczyk, Jarosz, Kozyra, Maślach, Sowa, Majewski, Bystrek, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Troczyński, Sabała, Czubat, Osuch, Marchut, Bąk

 

12 kolejka – 11.10.2020 r / g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Igloopol Dębica 5:0 (2:0)

Bramki: Pioterczak 18, 75, Majewski 43, Pchełka 71, Kogut 80
Stal: Zygmunt – Majewski, Moskot, Gospodarczyk, Szcześniak, Jarosz, Dziopak, Bąk, Bystrek, Pchełka, Pioterczak
rezerwowi: Krupa, Marchut, Maślach, Osuch, Sowa, Kogut, Łukawski

 

13 kolejka – 17.10.2020 / g.16:00

Stal Rzeszów S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 7:3 (3:1)

Bramki: Salomon 16, 34, Mazur 39, Głąb 59, Łyczko 62, Dubiel 63, Chmielowski 79 – Pchełka 6, 47, Pioterczak 70
Stal: Zygmunt – Majewski, Moskot, Szcześniak, Marchut, Jarosz, Dziopak, Bystrek, Bąk, Pchełka, Pioterczak
rezerwowi: Krupa, Krol, Maślach, Sabała, Kogut, Sowa, Osuch

 

14 kolejka – 24.10.2020 r / g.13:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Karpaty Krosno 12:1 (7:0)

Bramki: Pchełka 26, 39, 61, 67,  Pioterczak 3, 72,  Majewski 7,  Szcześniak 19,  Jarosz 31,  Marchut 34,  Krol 57,  Solarski 77 – Liput 78
Stal: Krupa – Bystrek, Majewski, Sabała, Moskot, Gospodarczyk, Szcześniak, Marchut, Jarosz, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Troczyński, Solarski, Czubat, Krol, Kozyra, Dziopak, Cholewa

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-XIII.‪524.1.2021‬ zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partner medialny