19/20 TM

kadra: Tomasz KRUPA, Michał TROCZYŃSKI, Bartłomiej DZIOPAK, Jakub SOWA, Jakub PRZYDATEK, Bartosz PIOTERCZAK, Cyprian PCHEŁKA, Daniel KROL, Jakub CZUBAT, Jeremi SZCZEŚNIAK, Kacper DZIOPAK, Hubert MAJEWSKI, Krystian TOMCZYK, Karol PIKUŁA, Mateusz MAŚLACH, Piotr CHOLEWA, Dominik WTOREK, Oskar KOŁODZIEJ, Oskar BYSTREK, Piotr JAROSZ, Szymon MARCHUT, Bartłomiej KOZYRA

trenerzy: Michał CZUBAT, Krzysztof KIDA

 

17 – Cyprian PCHEŁKA

13 – Bartosz PIOTERCZAK

6 –  Jeremi SZCZEŚNIAK

5 –  Jakub PRZYDATEK

4 – Jakub CZUBAT

2 –  Mateusz MAŚLACH, Kamil BĄK

1 – Kacper DZIOPAK, Piotr CHOLEWA, Oskar BYSTREK, Tymoteusz OSUCH


1 kolejka (17.08) / g.13:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Czarni 1910 Jasło  9:1 (6:0)

Przydatek 3, Szcześniak 9, Pioterczak 17, K.Dziopak 24, Pioterczak 27, Pchełka 31, Pioterczak 68, Pioterczak 71, Cholewa 79 – Klimato 49

Krupa – B.Dziopak, Sowa, Przydatek, Pchełka, Król, Czubat, Szcześniak, K.Dziopak, Majewski, Pioterczak

rezerwa: Troczyński, Tomczyk, Pikuła, Maślach, Cholewa, Wtorek, Kołodziej


 

2 kolejka (24.08) / g.10:00 w Rzeszowie – boisko Świadka

Ziomki Rzeszów – Stal Stalowa Wola PSA 2:10 (1:5)

Bieniaszewski 3, 70 – Czubat 9,39,  Przydatek 14,73,  Pioterczak 15,43,  Maslach 40, Pchełka 44,55, Szcześniak 78

Krupa – Pikuła, Sowa, Przydatek, Pchełka, Czubat, Bystrek, Majewski, Jarosz, Szcześniak, Pioterczak

rezerwa: Troczyński, Tomczyk, Maślach, Marchut, Krol, Kozyra, Cholewa


 

3 kolejka (27.08) / 17:30 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Beniaminek Profbud Krosno 3:2 (2:1)

Pioterczak 18, Pchełka 20, Pchełka 55 – Salamon 3, Kolanko 51

Krupa – Jarosz, Sowa, Pikuła, Przydatek, Czubat, Bystrek, Majewski, Pioterczak, Sowa, Pchełka

rezerwa: Troczyński, Maziarz, Marchut, Krol, Cholewa, Szcześniak, K.Dziopak


 

4 kolejka (01.09) / g. 14:00 w Rzeszowie – Stadion Miejski

Stal Rzeszów SA – Stal Stalowa Wola PSA 1:2 (0:2)

Dubiel 65 – Pchełka 12,32

Krupa – Szcześniak, Jarosz, Pikuła, Sowa, Przydatek, Czubat, Bystrek, Pchełka, Majewski, Pioterczak

rezerwa: Troczyński, K.Dziopak, Cholewa, Kogut, Krol, Marchut, Maślach


 

5 kolejka (07.09) / g.15:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – APPN Mielec 0:2 (0:1)

Tomczyk 24, 55

Krupa – Bystrek, Szcześniak, Pchełka, Sowa, Czubat, Pikuła, K.Dziopak, Maślach, Majewski, Pioterczak rezerwa: Troczyński, Marchut, Krol, Kogut, Cholewa, Bąk


 

6 kolejka (11.09) / g.15:30 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Resovia Rzeszów 3:2 (2:0)

Bystrek 4, Pioterczak 44, 55 – Gątek 77, 79

Troczyński – Czubat, Maślach, Sowa, Pikuła, Szcześniak, Jarosz, Pchełka, Pioterczak, Majewski, Bystrek

rezerwa: Cholewa, Tomczyk, B.Dziopak, Przydatek, Krol, K.Dziopak

 


 

7 kolejka (21.09) / g. 14:00 w Dębicy – Stadion Miejski

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola PSA 3:2 (1:0)

Cyganowski 22, 47,  Lesiak 75 – Pchełka 64, Przydatek 66

Troczyński – Szcześniak, Pchełka, Kogut, Krol, Jarosz, Marchut, Przydatek, Pioterczak, Maślach, Majewski

rezerwa: Krupa, Sowa, B.Dziopak, Grzegorczyk, Wtorek, Osuch, Możdżeń


 

8 kolejka (29.09) / g.14:00 w Jaśle – Stadion MOSiR

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola PSA 0:6 (0:3)

Pchełka 1, 15, Szcześniak 30, 61, 78, Maślach 79

Krupa – Czubat, Bystrek, Pchełka, Pikuła, Przydatek, Pioterczak, Krol, Kogut, Wtorek, Majewski

rezerwa: Troczyński, Szcześniak, Maziarz, Maślach, Marchut, Cholewa, Osuch


 

9 kolejka (05.10) / g.14:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Ziomki Rzeszów 4:0 (2:0)

Pchełka 5, 44 , Pioterczak 47, 56

Krupa – Maślach, Marchut, Bystrek, Kogut, Pikuła, Czubat, Majewski, Pchełka, Przydatek, Pioterczak

rezerwa: Troczyński, Sowa, Krol, Cholewa, Osuch Szcześniak, Dziopak


 

10 kolejka (12.10) / g.11:00 w Krośnie – Arena Korczyna

Beniaminek Profbud Krosno – Stal Stalowa Wola PSA 5:3 (1:1) – zweryfikowano jako walkower 5:0

Gibała 20, Kolanko 50, Salamon 74, 76, Aszklar 79  – Pchełka 18, Osuch 57, Szcześniak 62

Krupa – Sowa, Maślach, Pchełka, Kogut, Czubat, Bystrek, Osuch, Jarosz, Majewski, Pioterczak

rezerwa: Troczyński, Szcześniak, Dziopak, Cholewa, Krol, Marchut

 


 

11 kolejka (19.10) / g.14:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Stal Rzeszów SA 3:4 (0:2)

Czubat 53, Bąk 73, 78  – Wrona 20, 66,  Łazor 35, Maćkowiak 63

Krupa – Sowa, Szcześniak, Osuch, Majewski, Kogut, Czubat, Pioterczak, Jarosz, Pchełka, Bystrek

rezerwa: Troczyński, Dziopak, Bąk, Krol, Marchut, Maślach, Przydatek

 


 

12 kolejka (26.10) / g.14:00 w Mielcu – Stadion Gryfa

APPN Mielec – Stal Stalowa Wola PSA 2:5

 


 

13 kolejka (03.11) / g.10:00 w Rzeszowie – Stadion CWKS Resovia

Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola PSA 0:6 (0:6)

Pchełka 16, 19, 38, Czubat 21, Przydatek 27, Pioterczak 28

Krupa – Bystrek, Szcześniak, Jarosz, Bąk, Sowa, Majewski, Czubat,Kogut, Sowa, Pchełka, Pioterczak

rezerwa: Dereń, Przydatek, Maziarz, Krol, Cholewa, Możdżeń, Dziopak

 


 

14 kolejka (09.11) / g.13:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Igloopol Dębica 2:2 (0:0)

Pchełka 50, Pioterczak 54  –  Podlasek 60, Cyganowski 63

Troczyński – Jarosz, Bąk, Sowa, Przydatek, Pioterczak, Kogut, Czubat, Bystrek, Majewski, Pchełka

rezerwa: Dereń, Krol, Cholewa, Osuch, Szcześniak, Możdżeń, Dziopak

 


Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-XIII.‪524.1.2021‬ zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny