20/21 TM

 

 

BRAMKI:

Strzelcy:

10 - Strojewski

9 - Wójs

5 - Kostyra

3 - Kiszka

2 - Pachla, 

1  Łątka, Wtorek, Fabianowski, Surowaniec, Tofilski

 

1 kolejka – 09.08.2020 r / g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – APPN Mielec 0:7 (0:4)

Bramki: 0:1 Wołosz 8, 0:2 Szlęk 19, 0:3 Zaręba 23, 0:4 Garboś 28, 0:5 Wołowiec 60, 0:6 Zaręba 61, 0:7 Zaręba 66
Stal: Ludjan – Wtorek, Wójs, Tofilski, Surowaniec, Sławek, Potyrała, Pachla, Dziewa, Dziechciarz, Barwińśki
rezerwa: Podgajny, Saj, Łątka, Fabianowski, Kostyra, Kiszka

 

2 kolejka – 11.08.2020 r / g.17:00

AP WIKI Sanok – Stal Stalowa Wola P.S.A. 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Wojs 16, 1:1 Koczera 17, 1:2 Wójs 42, 2:2 Baraniewicz 56, 3:2 Baraniewicz 60
Stal: Tofilski – Dziewa, Podgajny, Wtorek, Wójs, Surowaniec, Sławek, Pachla, Łątka, Kostyra, Fabianowski
rezerwowi: Tonderys, Potyrała, Matyka, Kiszka, Dziechciarz, Barwiński

 

3 kolejka – 15.08.2020 r / g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – UKS SMS Rzeszów 3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Sochacki 20, 1:1 Kiszka 40, 2:1 Łątka 60, Wtorek 72
Stal: Tofilski – Wójs, Cieśla, Wtorek, Surowaniec, Sławek, Saj, Potyrała, Pachla, Matyka, Dziewa
rezerwowi: Tonderys, Łątka, Podgajny, Kostyra, Kiszka, Fabianowski

 

4 kolejka – 22.08.2020 r / g.14:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Siarka Tarnobrzeg S.A. 8:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Kostyra 17, 2:0 Wójs 23, 3:0 Pachla 49, 4:0 Pachla 51, 5:0 Kostyra 54, 6:0 Wojs 70, 7:0 Strojewski 77, 8:0 Strojewski 79
Stal: Tofilski, Wtorek, Dziechciarz, Dziewa, Matyka, Pachla, Saj, Sławek, Surowaniec, Wójs, Strojewski
rezerwowi: Ludjan, Fabianowski, Kiszka, Kostyra, Łątka, Tonderys, Podgajny

 

5 kolejka – 25.08.2020 r / g.16:00

Stal Rzeszów S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 13:1

Bramka: Wójs
Stal: Tofilski-Podgajny, Surowaniec, Fabianowski, Łątka- Saj, Wtorek, Kostyra- Kiszka, Wójs, Pachla
rezerwowi: Piotrowski, Matyka, Litewka, Strojewski, Żak, Dziewa, Dziechciarz

 

6 kolejka – 29.08.2020 r / g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Karpaty Krosno 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Biały 32, 1:1 Fabianowski 65, 2:1 Strojewski 72
Stal: Ludjan – Kostyra, Matyka, Cieśla, Wtorek, Wójs, Tofilski, Surowaniec, Saj, Potyrała, Pachla
rezerwowi: Dziewa, Fabianowski, Kiszka, Łątka, Strojewski, Żak, Podgajny

 

7 kolejka – 05.09.2020 r / g.11:00

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A. 4:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Strojewski 47, 1:1 Węgrzyn 55, 1:2 Kiszka 67, 2:2 Smoła 70, 3:2 Rudny 75, 4:2 Czerwiec 82

Stal: Ludjan – Barwiński, Łyko, Sławek, Surowaniec, Tofilski, Wójs, Wtorek, Kostyra, Pachla, Saj

rezerwowi: Dziewa, Fabianowski, Kiszka, Łątka, Strojewski, Żak

 

8 kolejka – 13.09.2020 r / g.10:00

APPN Mielec – Stal Stalowa Wola P.S.A. 8:2 (5:2)

Bramki: 1:0 Gancarz 4, 2:0 Gancarz 8, 2:1 Strojewski 16, 2:2 Strojewski 31, 3:2 Szlęk 38, 4:2 Wołowiec 39, 5:2 Szlęk 43, 6:2 Gancarz 50, 7:2 Gancarz 62, 8:2 Zaręba 78
Stal: Ludjan – Tofilski, Sławek, Dziewa, Pachla , Saj, Wójs, Surowaniec, Wtorek, Kostyra, Strojewski
rezerwowi: Łątka, Fabianowski Filist, Kiszka, Łyko, Matyka, Podgajny

9 kolejka – 19.09.2020 r /g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – AP WIKI Sanok 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Żydek 215, 1:1 Wójs 39, 2:1 Kostyra 50, 3:1 Surowaniec 75, 3:2 Koczera 78
Stal: Friedrich – Sławek, Tofilski, Surowaniec, Wtorek, Podgajny, Pachla, Saj, Kostyra, Strojewski, Wójs
rezerwowi: Piotrowski, Żak, Łątka, Kiszka, Filist, Fabianowski, Dziewa

 

10 kolejka – 26.09.2020 r / g.14:00

UKS SMS Rzeszów – Stal Stalowa Wola P.S.A. 1:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Wójs 14, 0:2 Strojewski 18, 0:3 Kostyra 47, 0:4 Strojewski 52, 1:4 Ciebiera 62
Stal: Friedrich – Wtorek, Tofilski, Surowaniec, Saj, Sławek, Pachla, Strojewski, Kostyra, Dziewa, Wójs
rezerwowi: Potyrała, Fabianowski, Kiszka, Litewka, Podgajny, Żak, Łątka

 

11 kolejka – 04.10.2020 r / g.14:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Strojewski 14, 0:2 Strojewski 20, 0:3 Wójs 41, 0:4 Kostyra 70, 0:5 Wójs 78
Stal: Friedrich – Wtorek, Tofilski, Surowaniec, Sławek, Pachla, Kostyra, Dziewa, Fabianowski, Strojewski, Wójs
rezerwowi:Potyrała, Dziechciarz, Kiszka, Łątka, Matyka, Żak, Podgajny

 

12 kolejka – 11.10.2020 r / g.17:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal Rzeszów S.A. 1:2 (0:2)

Bramki: Strojewski 61 – Zacharyasz 13, Koszuliński 31
Stal: Friedrich – Wtorek, Dziechciarz, Fabianowski, Pachla, Sławek, Strojewski, Tofilski, Surowaniec, Wójs, Kostyra
rezerwowi: Dziewa, Filist, Kiszka, Łątka, Matyka, Saj, Litewka

 

13 kolejka – 17.10.2020 r / g.15:30

Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola P.S.A. 1:0 (1:0)

Bramka: Uliasz 45
Stal: Friedrich – Dziechciarz, Dziewa, Fabianowski, Saj, Strojewski, Surowaniec, Tofilski, Wójs, Wtorek, Kostyra
rezerwowi: Filist, Kiszka, Łątka, Matyka, Sławek, Podgajny, Litewka

 

14 kolejka – 24.10.2020 r / g.15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Igloopol Dębica 1:4 (1:4)

Bramki: Tofilski 70 – Placek 53, Czerwiec 62,68,76
Stal: Friedrich – Tofilski, Fabianowski, Saj, Sławek, Pachla, Łątka, Kostyra, Surowaniec, Dziewa, Wójs
rezerwowi: Piotrowski, Buskiński, Kiszka, Filist, Matyka, Podgajny, Litewka

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-XIII.‪524.1.2021‬ zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny