Tabela / Terminarz 20/21

 

 

Bramki:

10 - Kacper PIOTROWSKI

6 - Robert ŚWIERAD

4 - Bartosz TŁUCZEK

2 - Jakub LEBIODA

1 - Wojciech BOSAK
    Michał FIDZIUKIEWICZ
    Szymon JAROSZ
    Karol DZIOPAK
    Maksymilian POPEK
    Mikołaj BURDZY
    Bartosz SOBOTKA
    Maksymilian MALINOWSKI
    Szymon GRABARZ
    Wiktor STĘPNIOWSKI
    Maciej WOJTAK

 

Żółte kartki:

3 - Stępniowski
    Moskal
    Buczek

2 - B.Gnatek
    Wojtak

1 - Wojtusik
    Świerad
    Mroziński
    Jarosz
    Buczek
    Kersten
    Bosak
    Waszkiewicz
    Witasik
    Piotrowski

 

Czerwone kartki:


 

1 kolejka – 26.07.2020 r / g.17:00

Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Bosak 12, 1:1 Prokop 23, 1:2 B.Dziedzic 81, 1:3 B.Dziedzic, 2:3 Świerad 90+1
Stal II: Siudak – Waszkiewicz, Hudzik, B.Gnatek, Bosak (75. Burdzy), Stępniowski (81. Popek) – Lebioda (59. Świerad), F.Moskal, Szifer – Dziopak, Tłuczek (64. Piotrowski). Trener Sławomir Adamus
Sokół: Mazurek – K.Dziedzic (59. Aab), Darłak, Ilnytsky, Karkut żk (46. Skowron), Szkolnik, Prokop (83. Wilk), Gorzelany (B.Dziedzic), Kołacz, Szalony (79. Mokrzycki), Miazga. Trener Waldemar Mazurek
Żółta kartka: Karkut
Sędziował Kantor (Dębica).

 

2 kolejka – 29.07.2020 r / g.17:30

Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Tłuczek 48
Stal II SSW: Siudak – Waszkiewicz, Hudzik, B.Gnatek, Bosak – Lebioda (82. Buczek), Świerad (67. Piotrowski), Dziopak, Moskal, Bosak, Stępniowski – Tłuczek (90. S.Gnatek)
Stal II Mielec: Dudek – Szumilas (55′ Bajorek), Chmielowiec, Seweryn, Skrzyniak, Duszkiewicz (62′ Pyryt), Guca, Maj (64′ Bakowski), Ofiara, Wyparło (68′ Kron), Załucki.
Żółte kartki: Gnatek B., Stępniowski – Chmielowiec
Czerwone kartki: Stępniowski (88′ druga żółta)

 

3 kolejka – 1.08.2020 r / g.17:00

Stal II Stalowa Wola- Karpaty Krosno 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Fidziukiewicz 17, 2:0 Jarosz (k) 71
Stal: Koziewicz – Bosak, Witasik, Jarosz żk, Zmorzyński (60. Burdzy), Stępniowski żk, Szifer, Mroziński żk (60. F.Moskal), Wojtak (77. S.Gnatek), Świerad (90. Fedejko), Fidziukiewicz (46. S.Grabarz)

 

4 kolejka – 8.08.2020 r / g.11:00

Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 5:0 (1:0)

1:0 Szymański 14, 2:0 Halat 49, 3:0 Bożek 65, 4:0 Kądziołka 74, 5:0 Pyrdek 89-karny
Stal II: Siudak – Buczek (46 Krajanowski), Fedejko, Bosak, S. Gnatek (46 Maj), Świerad (46 B. Gnatek), Dziopak, Siudak, Białas, Wojtusik (80 Moskal ż), Popek (70 Tłuczek), Piotrowski
Żółta kartka: Moskal

 

5 kolejka – 02.09.2020 r / g.17:00

Stal II Stalowa Wola- Start Pruchnik 0:3 vo

 

 

6 kolejka – 15.08.2020 r / g.18:00

Lechia Sędziszów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 5:0 (2:0)

Stal II: Moskal – Bosak (46 Omuru), Popek, Buczek, Wojtusik – Świerad, Białas, Dziopak, Fedejko, Piotrowski – Ziółkowski (46 Maj).
Żółte kartki: Wojtusik, Świerad

 

 

7 kolejka – 23.08.2020 r / g.15:00

Stal II Stalowa Wola- Partyzant Targowiska 2:4 (1:1)

Bramki: 1:0 Świerad 16, 1:1 Stodolak 45, 1:2 Szczurek 52, 2:2 Piotrowski 58, 2:3 Nikitchuk 88, 2:4 Moskalets 90+3
Stal: K.Moskal – B.Gnatek, Hudzik, S.Gnatek żk, Bosak, Wojtusik (62. Buczek), Lebioda, Popek (58. Fedejko), Dziopak, Świerad, Piotrowski (72. Czyż)

 

 

8 kolejka – 26.08.2020 r / g.

Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Kaczmarski 32
Stal: Korziewicz – Białas, Jarosz, Gnatek B., Szifer – Świerad, F. Moskal, Stępniowski, Dziopak, Lebioda – Tłuczek

 

 

9 kolejka – 30.08.2020 r / g.15:00

Stal II Stalowa Wola- Korona Rzeszów 3:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Piotrowski 30, 2:0 Tłuczek 50, 2:1 Piątek 79, 3:1 Dziopak 81, 3:2 Piątek 92
Stal: K.Moskal – Bosak, Hudzik, Buczek żk, Popek (75. Fedejko), S.Gnatek (87. Omuru), B.Gnatek, Lebioda, Dziopak, Piotrowski (46. Tłuczek), Świerad (72. Maślach)

 

10 kolejka – 6.09.2020 r / g.15:00

Wisłok Wiśniowa – Stal II Stalowa Wola 3:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Szymański, 1:1 Tłuczek 20, 2:1 Wiktor 24, 3:1 Wiktor 55, 3:2 Piotrowski 57
Stal: Konefał – Bosak, Hudzik, S.Gnatek, Buczek, Kersten żk, Maślach (60. Czyż), Grabarz, Popek, Piotrowski, Tłuczek

 

11 kolejka – 9.09.2020 r / g.16:00

Stal II Stalowa Wola- Sokół Nisko 3:5 (2:3)

Bramki: 0:1 Tyczyński 10, 0:2 Stypa 14, 0:3 Tur (k) 17, 1:3 Popek 27, 2:3 Świerad 45, 2:4 Wojtak 52, 2:5 Stypa 79, 3:5 Tłuczek 91
Stal: Korziewicz – Kersten (75. Czyż), Popek (75. S.Gnatek), Bosak żk, Burdzy, Buczek, F.Moskal, Białas (46. Grabarz), Pilch (46. Lebioda), Piotrowski, Świerad (46. Tłuczek)

 

 

12 kolejka – 12.09.2020 r / g.17:00

Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola 5:2 (1:2)

Bramki: 1:0 Buczkowski 1, 1:1 Świerad 2, 1:2 Piotrowski 30, 2:2 Kogut 56, 3:2 Wota 70, 4:2 Barszczak 81, 5:2 Kogut 87
Stal: Konefał – Kersten (46. Wojtusik), B.Gnatek (46. S.Gnatek), Hudzik, Popek, Burdzy (46. Bosak), Białas (77. Knap), F.Moskal (46. Buczek), Świerad (72. Czyż), Piotrowski, Tłuczek

 

13 kolejka – 20.09.2020 r / g.15:00

Stal II Stalowa Wola- Resovia II Rzeszów 0:9 (0:5)

Bramki: Twardowski 6, 34, 52, 88 Wasiluk 9, Kantor 16, Mikulec 36, Płatek 56, 74,
Stal: Konefał – Bosak, S.Gnatek, Popek, Mścisz (46. Buczek), Lebioda (46. F.Moskal), Stępniowski (68. K.Moskal), Szifer, Świerad, Piotrowski (46.Wojtak), Tłuczek

 

14 kolejka – 26.09.2020 r / g.11:00

Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola 5:5 (5:2)

Bramki: Wolański 12,32, Dereń 25, Słota 35, Hudzik (sam) 43 – Piotrowski 5, 89, Świerad 20, 64, Lebioda 53
Stal II: Konefał – Bosak (46 Gnatek), Hudzik, Buczek, Białas, Lebioda (75 Moskal), Popek, Tłuczek, Świerad (85 Czyż), Pilch, Piotrowski

 

15 kolejka – 4.10.2020 r / g.11:00

Stal II Stalowa Wola- Polonia Przemyśl 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Sobotka 7, 1:1 Wanat 50
Stal II: Korziewicz – Bosak (46. Popek), Hudzik, B.Gnatek, Sobotka (46. Malinowski) – Lebioda (70. Mścisz), Stelmach, Wojtak żk (77. Kersten), Mistrzyk – Piotrowski (46. Pilch), Świerad

 

16 kolejka – 10.10.2020 r / g.15:00

Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola 3:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Piotrowski 16, 0:2 Piotrowski 65, 0:3 Malinowski 74, 1:3 Kosiba 78, 2:3 Sulisz 85, 3:3 Siepierski 88.
Stal II: Konefał – Hudzik, Gnatek, Bosak, Buczek 2żk cz[70], Moskal 2żk cz[90], Popek (65 Kersten), Świerad, Malinowski, Pilch (60 Mścisz), Piotrowski (78 Piechniak).

 

17 kolejka – 18.10.2020 r / g.11:00

Stal II Stalowa Wola- Orzeł Przeworsk 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Wilk 10′, 1:1 Piotrowski 55′, 2:1 Grabarz 72′
Stal II: Siudak- Bosak, Buczek, Popek, Mistrzyk, Lebioda, Stępniowski (79. F.Moskal), Wojtak (91. Mścisz), Grabarz, Świerad (83. Malinowski), Piotrowski (71. Tłuczek)

 

18 kolejka – 25.10.2020 r / g.11:00

Stal II Stalowa Wola- Czarni 1910 Jasło 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Stępniowski 24
Stal II: Korziewicz – Waszkiewicz żk, Stępniowski (56. Piotrowski), Witasik żk, Jopek (46. Ziółkowski), Sobotka, Stelmach, Surmiak, Mistrzyk (75. Lebioda), Mroziński, Grabarz (56. Wojtak)

 

19 kolejka – 31.10.2020 r / g.11:00

Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 4:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Edosomwan 20, 1:1 Wojtak 44, 2:1 Gajdek 49-głową, 3:1 Dudek 68-głową, 4:1 Kowal 83, 4:2 Piotrowski 84.
Stal II: Konefał – Bosak, S. Gnatek (75 Fedejko), B. Gnatek, Buczek żk – Ziółkowski (46 Burdzy), Moskal, Mistrzyk, Wojtak żk, Lebioda – Piotrowski żk

 

20 kolejka – 8.11.2020 r / g.13:00

Stal II Stalowa Wola- Igloopol Dębica 2:3

Bramki: Lebioda, Burdzy – Cyran, P.Nalepka, Drobot
Stal II: Siudak – Bosak, Stelmach, B.Gnatek, Buczek – S.Gnatek, F.Moskal, Wojtak, Lebioda (46.Zięba) – Piotrowski, Ziółkowski (49.Burdzy)

 

21 kolejka – 11.11.2020 r / g.13:00

JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Krzyczkowski 39
STAL II: Konefał – Bosak, Jarosz, Hudzik, B.Gnatek, Burdzy (79. Ziółkowski), Surmiak, F.Moskal (90. Fedejko), S.Gnatek (61.Popek), Wojtak, Tłuczek (46.Piotrowski)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-XIII.‪524.1.2021‬ zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny