Zwycięstwo rezerw Stali

W meczu 2.kolejki klasy okręgowej Stal II Stalowa Wola pokonała Azalię Wola Zarczycka 3:2.

 

Podopieczni trenera Grzegorza Paczosa wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny zmierzyli się w Woli Zarczyckiej z miejscową Azalią. Już w 3 minucie po błędzie defensywy piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował Bartosz Pikuła i gospodarze dość niespodziewanie cieszyli się z prowadzenia. Wynik spotkania wyrównał pięknym strzałem Miłosz Rębisz wykorzystując dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartosza Wiktoruka. Po chwili Wiktoruk wpisał się na listę strzelców i nasza drużyna schodziła na przerwę prowdząc 2:1.

Po zmianie stron dominacja naszego zespołu nie podlegała dyskusji a udokumentowaniem tego była bramka Kosei Iwao w 66 minucie. Gospodarze odpowiedzieli jedynie bramką Dawida Bieniasza i to nasza drużyna po końcowym gwizdku sędziego Grzegorza Wilka mogła cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie.

 

Azalia Wola Zarczycka – Stal II Stalowa Wola 2:3 (1:2)

bramki: Pikuła (sam.) 3, Bieniasz 68 – Rębisz 20, Wiktoruk, Iwao 66

Stal II: Zieliński – Naslyan, Rębisz (60. Kogut), Pikuła żk, Ziarko (84. Łukawski), Maluga, Książek żk (90+2. Chuba), Wiktoruk żk, Bystrek żk (60. Tofilski), Iwao (90+1. Marchut), Fedejko

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni