Klub 100

Zostań członkiem „Klubu 100” i wesprzyj Stalówkę!

Każdy z nas może mieć czynny wpływ na przyszłość Stalówki. Miło nam poinformować, że oficjalnie uruchomiliśmy projekt „Klub 100” Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Projekt zrzesza sympatyków klubu i jest inicjatywą skierowaną w szczególności do osób prywatnych i małych przedsiębiorstw, które chciałyby wesprzeć finansowo naszą Stalówkę.

Firmy bądź osoby prywatne, które zdecydują się na przystąpienie do Klubu 100 zobowiązują się do opłacenia comiesięcznej składki, zyskując w ten sposób status Członka Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola.

Każdy z Członków Klubu 100 w zamian za wsparcie finansowe otrzymuje pakiet świadczeń, który szczegółowo opisany jest w Regulaminie.

Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres: psa@stalowawola.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Klubu, która znajduje się przy ul. Hutniczej 15 w budynku MOSiRu. Deklarację można również przesłać drogą pocztową na adres: Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna, ul. Hutnicza 15, 37-450 Stalowa Wola.

Deklaracja przystąpienia oraz Regulamin Klubu 100 są do pobrania poniżej.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenia do Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola!

 

 

CZŁONKOWIE KLUBU 100

PIŁKARSKIEJ SPÓŁKI AKCYJNEJ STAL  STALOWA WOLA:

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni