Zwycięstwo Stali.

Dzisiaj o godzinie 11:15 na stadionie Sanu Rozwadów Nasz zespół rozegrał pierwszy sparing. Przeciwnikiem zielono-czarnych była drugoligowa Wisła Puławy. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Stali. Do przerwy prowadzili goście 0:1. Bramki dla Naszego zespołu zdobyli : Kantor, który bezbłędnie wykorzystał prostopadłe podanie od Łanuchy i pokonał bramkarza w sytuacji „sam na sam”,  Wisłocki pokonał golkipera gości strzałem z 5 metrów po zamieszaniu w polu karnym i Łanucha, który uderzył na bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Goście  stwarzali zagrożenie pod Naszą bramką ale zabrakło precyzji w wykończeniu akcji. Jedną z bramek zdobyli z rzutu karnego.
Na sparingu obecny był tylko trener Wieprzęć ponieważ  drugi szkoleniowiec-Kasiak przebywa na urlopie. Trener jest zadowolony z rezultatu i z postawy zawodników , którzy już podpisali kontrakty z klubem. Na kolejny mecz przyjadą prawdopodobnie bracia Maksymilian i Jakub z Widzewa oraz Pigan z Sieniawy. Po sparingu w Rzeszowie wyjaśni się czy któryś z nich zostanie w Stalowej Woli.

Stal I połowa : Wietecha, Kowalski, Czarny , Wrona, Bartkiewicz, Pigan, Giel, Rozwandowicz M., Mikołajczak, Tur, Rozwandowicz J.

Stal II połowa: Wietecha-Płoskoń, Kloc, Bogacz, Kachniarz, Kantor, Wisłocki, Łanucha, Argasiński, Michałek, Kałat-Tur, Płonka.

Kolejny mecz kontrolny Nasz zespół rozegra w środę w  Rzeszowie ze Stalą.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni