Zwycięstwo rezerw, porażka juniorów.

Kolejne spotkanie w Klasie A , grupa: Stalowa Wola II rozegrał zespół Stali II Stalowa Wola. Drużyna rezerw na własnym boisku podejmowała LSZ Jadachy. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem zielono-czarnych 4:0. Bramki dla Stali zdobyli: Sacha, Tur -2, Stelmach.  Po 24 kolejkach rezerwy Stalówki są na 3 miejscu w tabeli z jednym punktem straty do Siarki II. Nasz zespół ma do rozegrania jeden zaległy mecz, który odbędzie się w środę w Chwałowicach. Stal walczy o awans do Klasy okręgowej.

Piłkarze Stali Stalowa Wola musieli na własnym boisku uznać wyższość rywali z Wisły Kraków w meczu Centralnej Ligi Juniorów. Gospodarze walczyli do końca i zdobyli honorowego gola w 85 minucie, po strzale Patryka Tura.
Po 21 kolejkach Stal zajmuje 9. lokatę w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Wisła Kraków jest liderem tabeli z 48 oczkami na koncie.

STAL STALOWA WOLA – Wisła Kraków 1:3 (0:3), Tur – Wójcik, Żemło, Marszalik.
Stal: Drzymała – Kloc (35 Szewczyk), Sołek, Partyka, Samołyk (82 Górski), Siudak, Kwiatkowski (65 Słonina), Wnuk, Tur, Dybka, Wojtak (55 Watras).

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni