Zwycięski sparing Stalówki.

Dzisiaj o godzinie 18:00 w Ostrowcu Świętokrzyskim nasz zespół rozegrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych był wicelider trzeciej ligi małopolsko-świętokrzyskiej Łysica Bodzentyn. Spotkanie zakończyło się wygraną Stali 4:1 (1:0).
Pierwszą bramkę dla Stalówki zdobył Robert Widz w 30 minucie meczu, kiedy Stal kontrolowała wydarzenia na boisku. Po dośrodkowaniu od Kantora i błędzie bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk, Robert trafił do bramki z bliskiej odległości. Łysica wyrównała w drugiej połowie po stałym fragmencie gry. Dośrodkowania na 8 metr nie wybili nasi obrońcy i po strzale głową piłka trafiła do siatki. Tuż po wznowieniu gry okazję na podwyższenie wyniku mieli trzecioligowcy jednak Wołoszyn wybronił sytuację sam na sma. Następnie Stal poukładała grę, zdobyła przewagę i wypunktowała przeciwnika. Dwie bramki zdobył Kisiel a rezultat ustalił Juda, który po minięciu dwóch przeciwników w polu karnym strzelił do pustej bramki.
Cieszy wysokie zwycięstwo naszej drużyny.
Stal wystąpiła w składzie: Dydo, Bartkiewicz, Żmuda, Bogacz, Czarny, Widz, Reiman, Łanucha, Kantor, Kachniarz, Fabianowski.
Po przerwie:Wołoszyn, Kantor, Żmuda, Czarny, Kachniarz, Mikołajczak, Horajecki, Argasiński, Widz, Juda, Kisiel.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni