Znicz minimalnie lepszy od Stali

Nasi zawodnicy rozegrali kolejny sparing, w którym ulegli grającemu na co dzień w eWinner II lidze Zniczowi Pruszków 0:1.

 

W spotkaniu kontrolnym rozgrywanym na Mazowszu obie jedenastki pokazały się z dobrej strony, a o ostatecznym zwycięstwie zadecydowała bramka zdobyta w 40 minucie spotkania przez młodego zawodnika gospodarzy, Kacpra Flisiuka.

W meczu wystąpili dwaj nowo pozyskani zawodnicy Stali – Lucjan Klisiewicz oraz Aurel Davidik, a trener Łukasz Bereta podczas spotkania przygladał się jednemu testowanemu graczowi.

 

W sobotę (5.02) Stal zagra z dwukrotnym Mistrzem Polski (1954 r / 1962 r) – Polonią Bytom. Mecz rozegrany zostanie w Stalowej Woli (g.13:00).

 

ZNICZ PRUSZKÓW – STAL STALOWA WOLA 1:0 (1:0)
Flisiuk 40`

Stal: Smyłek – Zięba, Skrzyniak, Pietrzyk, Khorolskyi, Olszewski, Duda, Davidik, Jopek, Radulj, Świderski oraz Wietecha, Stępniowski, Stelmach, Wojtysiak, Wojtak, Klisiewicz, Biskup, testowany

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni