Zgasić Znicz.

Przed Nami drugie spotkanie rundy wiosennej sezonu 2017/2018.
Już w sobotę-17.03. Stal zagra ze Zniczem Pruszków. Mecz ten rozegrany zostanie w Boguchwale na stadionie IzoArena przy ul. Technicznej 1. Początek zawodów o godzinie 14:00. Bilet wstępu 10 zł. Kobiety oraz dzieci(do 13 lat) wstęp wolny.
Zespół z Pruszkowa po 20. kolejkach zajmuje 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów. Znicz odniósł siedem zwycięstw, sześć razy zremisował i doznał siedmiu porażek. Podopieczni Dariusza Żurawia mają 5 oczek przewagi nad Stalą. Na inaugurację rundy w Pruszkowie padł remis 1:1 z Błękitnymi Stargard.
W kadrze żółto-czerwonych doszło do kilku zmian przed rundą wiosenną. Odeszli m.in.: Sobków (Zagłębie Lublin), Włodarczyk (Błonianka Błonie), Olczak (KS Ursus), Dybiec (Pelikan Łowicz). Nowymi piłkarzami zostali m.in. Małachowski (Legia Warszawa), Wasielewski (Lech Poznań), Kalinowski (Kotwica Kołobrzeg).
Stal w 20. spotkaniach odniosła pięć zwycięstw, doznała ośmiu porażek i siedem razy zremisowała. Z dorobkiem 22. punktów drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli.
W pierwszym meczu rundy wiosennej zielono-czarni przegrali na boisku lidera w Jastrzębiu 2:1.
Trener Łętocha nie będzie mógł skorzystać z bramkarza-Brylewskiego, który nie jest jeszcze gotowy do gry po kontuzji kolana. Drobnego urazu doznał również Waszkiewicz. Pozostali zawodnicy są gotowi do dyspozycji szkoleniowca.
W rundzie jesiennej, mecz ze Zniczem rozgrywany w Pruszkowie zakończył się wygraną Stali 1:3. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Trubeha, Gębalski, Janiszewski i Stryjewski dla Znicza.
Tym razem również liczymy na wygraną. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na ten mecz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni