Zerówka trenowała ze Stalą.

Dzieciaki z zerówki Zespołu Szkół Społecznych odwiedziły piłkarzy Stali Stalowa Wola podczas treningu. Przymierzyły się do trenerskiej ławki, a także podpatrywały jak ćwiczą przed meczem piłkarze Stalówki. Na koniec treningu trener Paweł Wtorek zaprosił wszystkich gości aby wypróbowali umiejętności bramkarza Tomasza Wietechy.

Popularny „Balon” rzucał się na prawo i lewo, ale piłka jak zaczarowana wpadała niemal za każdym razem do siatki. Po wspólnym treningi zerówkowicze dostali ufundowane przez prezesa Stali Grzegorza Zająca plakaty drużyny.

– Zachęcam was do kibicowania drużynie, no i do tego abyście zasilili szeregi naszej drużyny. Możecie zacząć już treningi w najmłodszej grupie wiekowej – dodał trener Wtorek.

Zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal planuje organizowanie cyklicznych spotkań z młodzieżą w stalowowolskich szkołach podstawowych i gimnazjach. W spotkaniach udział wezmą zawodnicy i trenerzy pierwszego zespołu. Akcja skierowana do dzieci i młodych mieszkańców ma na celu propagowanie sportu, zdrowego i aktywnego stylu życia. Na obiektach MOSiR odbyły się już otwarte treningi pierwszego zespołu w których mogli brać udział mieszkańcy miasta, również Ci najmłodsi.
Działania te prowadzone są w ramach umowy na realizację zadania z zakresu sportu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni