Zatrzymaj karnet #muremzaStalą

Kupując swój karnet na rundę wiosenną zaufaliście nam i tej drużynie, więc pragniemy się Wam odwdzięczyć tym samym – tego wymaga lojalność. Przygotowaliśmy dla Was spory pakiet korzyści płynący z zachowania obecnego karnetu:

– Bezpłatny dostęp do transmisji wideo w Internecie z pozostałych domowych meczów w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 (należy do 20.05 uzupełnić swój adres e-mail w koncie klienta na stronie bilety.stal1938.pl)

– Pierwszeństwo wejścia na stadion w przypadku możliwości rozgrywania spotkań z ograniczoną liczbą widzów (obowiązuje zasada kolejności zakupu karnetów).

– Bezpłatna wymiana karty kibica po upływie jej daty ważności.

– Zniżka 10% na przedłużenie karnetu w sezonie 2020/2021.

– Bilet wstępu za 1zł na pierwszy meczu Pucharu Polski przy Hutniczej w nowej edycji 2020/2021.

– Lojalność i pomoc dla klubu w czasie kryzysu spowodowanego trwającą pandemią COVID-19.

Jeżeli podjąłeś inną decyzję i nadal żądasz zwrotu należności za karnet zwrócimy Ci środki pomniejszone o cenę biletu na mecz otwarcia. Na adres bilety@stal1938.pl prześlij wiadomość w temacie wpisując „Rezygnuje z karnetu” oraz w treści wiadomości podając informację: „karnet zakupiony w kasie” lub „karnet zakupiony online”. Szczegóły dotyczące procedury zwrotu zostaną przesłane do Ciebie mailowo po 21 maja.

Do 20 maja dajemy sobie wspólnie czas na decyzję (uzupełnienie danych w koncie klienta lub przesłanie maila z informacją o zwrocie). Jeśli zaakceptowałeś pakiet korzyści i masz uzupełniony adres e-mail nie wykonuj żadnej „akcji” jest to dla nas informacja, że zatrzymujesz karnet i jesteś #MuremZaStalą !!!

Osoby, które zakupiły jednorazowy bilet wstępu na mecz z Olimpią Elbląg otrzymają darmowy kod dostępu do transmisji internetowej wideo z tego spotkania. Aby otrzymać kod dostępu do przedmiotowej transmisji meczu należy przesłać na adres e-mail bilety@stal1938.pl swój unikalny numer zakupionego biletu w temacie maila wpisując „Transmisja za bilet” oraz w treści wiadomości wpisując kod biletu i aktualny adres e-mail.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni