ZAREKLAMUJ SIĘ NA BANDACH LED NA MECZU STAL STALOWA WOLA – KKS 1925 KALISZ

Szukasz najlepszej reklamy na stadionie? Reklamuj się na bandach LED podczas meczu Stali !

 

W niedzielę (17.03.24 r.) drugi „domowy” mecz Stali Stalowa Wola z KKS 1925 Kalisz w ramach 24.kolejki będzie transmitowany w paśmie ogólnopolskim w TVP Sport.

Szukasz najbardziej widocznej reklamy na stadionie? Chciałbyś, aby Twoja reklama trafiła do kilkuset tysięcy odbiorców na stadionie i widzów przed telewizorami, ekranami telefonów czy komputerów !

Ekrany LED to nowoczesna forma przekazu informacji oraz prezentacji oferty. Szeroki wachlarz możliwości w połączeniu z najnowszymi technikami multimedialnymi nie tylko pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na reklamę, ale także znacząco zwiększyć jej skuteczność i atrakcyjność. Doskonale wyeksponowane, znajdujące się wokół murawy bandy LED pozytywnie wpłyną na proces rozpoznawalności marki czy produktu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz pytania – skontaktuj się z nami mailowo:  psa@stalowawola.pl  lub telefonicznie:  502 399 400

 

 ! Zapraszamy !

 

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni