Zapraszamy na „Kebab Kibica”.

Miło nam poinformować wszystkich sympatyków Stalówki, że nasz Klub nawiązał współpracę z jednym ze stalowowolskich kebabów. „Oryginalny Kebab Turecki” wprowadził w swojej ofercie „Kebab Kibica”. Określona kwota z każdego sprzedanego „Kebaba Kibica” przekazana zostanie naszemu klubowi. Zachęcamy więc zielono-czarną brać do zakupu kebeba o tej właśnie nazwie. W ten sposób przyjemne połączymy z pożytecznym.
„Oryginalny Kebab Turecki” mieści się przy ul. Wojska Polskiego 4 a.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – czwartek : 10-22 ;
Piątek – sobota : 10-23.

Zamówienia składamy również telefonicznie:
tel. 15 842 00 63 ; kom. 519 050 681 .

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni