Zaległy mecz z ŁKS-em.

Już dziś o godzinie 17:30 Stal zagra zaległe spotkanie 23. kolejki z ŁKS Łódź.
Zespół z Łodzi po 26. rozegranych kolejkach zajmuje 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 49 punktów. ŁKS ma na koncie 13 zwycięstw, 10 remisów i tylko 3 porażki. W ostatniej kolejce podopieczni Wojciecha Robaczka wygrali na własnym stadionie z Wartą Poznań 2:0. Dwie bramki zdobył Radionow.
Stal rozegrała 27 meczów na wiosnę. W tabeli zespół jest na szesnastym miejscu i na swoim koncie ma 27 punktów . Po fatalnym początku rundy zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i tracą 3 punkty do bezpiecznego miejsa w tabeli. Stalowacy mają sześć zwycięstw, dziewięć remisów i dwanaście porażek. W ostatnim spotkaniu Stal przegrała z Garbarnią Kraków 0:1.
Wrundzie jesiennej Stal Stalowa Wola zremisowała z ŁKS-em 1:1. Bramkę dla Stali zdobył Sebastian Łętocha a wyrównujacą dla Łodzian Łukasz Zagdański.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni