Z Sokołem o podtrzymanie zwycięskiej passy

Stal Stalowa Wola w sobotę zagra ligowe spotkanie z Sokołem Sieniawa. Zielono-czarni będą chcieli podtrzymać passę zwycięstw.

Stalówka wygrała w lidze dwa ostatnie mecze, a razem z pucharowym bojem ze Spartą Jeżowe nasz zespół zwyciężył w trzech ostatnich potyczkach strzelając w sumie dziewięć goli i nie tracąc żadnego. Powoli trener Łukasz Surma znajduje idealne rozwiązanie jeśli chodzi o ustawienie drużyny. Nasi rywale z kolei w trzech ostatnich pojedynkach zapisali na swoim koncie zaledwie jedno oczko, a z dwóch ostatnich spotkań schodzili z boiska pokonani. Sokół w ligowej tabeli po trzynastu kolejkach jest dziesiąty i traci do Stali osiem punktów.

W ostatnich dwóch sezonach Stal z Sokołem grała czterokrotnie w lidze. W Stalowej Woli w minionych rozgrywkach zwyciężyliśmy 5:2, z kolei w Sieniawie już pod wodzą Łukasza Surmy zremisowaliśmy bezbramkowo. W sezonie 2020/2021 w wyjazdowym boju mieliśmy uznać wyższość przeciwnika, by w rewanżu przy ulicy Hutniczej bezbramkowo zremisować.

W Stali po wygranej w ostatniej potyczce z Podlasiem Biała Podlaska panują dobre nastroje. Dodatkowo przełamał się wreszcie Kosei Iwao, który w kolejny spotkaniu zdobył gola. Zielono-czarni spokojnie skupiają się na sobotnich zawodach z wiarą w końcowy sukces. – W każdym kolejnym meczu będziemy się starali i grali o trzy punkty. Bywa z tym różnie, ale chcemy żeby ta przerwa zimowa, która niebawem się zacznie była dla nas wszystkich spokojna – stwierdził kapitan Stalówki Jakub Kowalski.

Stal Stalowa Wola – Sokół Sieniawa / 29.10.2022 godz. 15.00

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni