Z Ruchem po raz dziesiąty.

Z Ruchem po raz dziesiąty
Już jutro, 15 września, o godz. 16.00 na stadionie w Boguchwale, „Zielono – Czarni” podejmą Ruch Chorzów w ramach 10. kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi. Przed piłkarzami „Stalówki” nie lada wyzwanie. 
„Niebiescy” po słabszym początku sezonu odmienili ostatnio swoją grę, zdobywając w ostatnich 5 kolejkach 9 punktów. Do Boguchwały przyjadą zapewne powalczyć o kolejne 3 punkty. 
W zgoła odmiennych nastrojach Stal. Ostatnie pięć spotkań to zdobyty zaledwie 1 punkt i strzelone tylko 2 bramki, co przełożyło się na spadek w tabeli. 
Do tej pory piłkarze obu drużyn spotkali się na boisku dziewięć razy. Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami jest zaskakująco wyrównany. 3 wygrane Ruchu, 3 remisy oraz 3 wygrane Stali. Bilans bramkowy 6:6. Ostatni raz oba zespoły zmierzyły się ze sobą w sezonie 2006/2007 na stadionie MOSiR-u przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Wówczas padł bezbramkowy remis. Taki wynik w jutrzejszym spotkaniu nikogo nie zadowoli.
Czy piłkarze naszej drużyny pod wodzą nowego trenera – Wojciecha Fabianowskiego przełamią niemoc i zdobędą komplet punktów? Dowiemy się już niebawem. Przyjedź do Boguchwały i wesprzyj „Stalówkę” w walce o cenne 3 punkty!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni