Z Puszczą na remis.

Za nami kolejny mecz kontrolny. Na trawiastym boisku w poddębickiej Pustyni Stal rozegrała mecz kontrolny z Puszczą Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Pierwsi bramkę zdobyli zielono-czarni a do siatki trafił głową Płonka po dośrodkowaniu Łanuchy. Puszcza wyrównała w drugiej połowie. Po dośrodkowaniu na 5 metr piłkę do bramki skierował Lepierz. Stal lepiej prezentowała się w pierwszej odsłonie meczu. Po przerwie, kiedy na boisku znaleźli się zmiennicy, więcej z gry miała Puszcza.

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 1-1
Tomasz Płonka, Damian Lepierz.

Stal do przerwy: Wietecha, Bartkiewicz, Wawrzyński, Kachniarz, Kowalski, Mańkowski, Kantor, Łanucha, Oziębała, Przezak, Płonka.
Po przerwie grali: Drzymała, Maciąg. Kachniarz, Wawrzyński, Bartkiewicz, Oziębała, Stelmach, Giel, Mistrzyk, Mażysz, Siidak.

Puszcza Niepołomice: Marcin Staniszewski – Łukasz Furtak (46 Daniel Barbus), Michał Czarny (46 Damian Lepiarz), Arkadiusz Garzeł, Michał Mikołajczyk – Filip Wójcik (46 Kamil Łączek), Wojciech Reiman, Marcel Kotwica (46 Longinus Uwakwe), Maciej Domański, Dawid Abramowicz – Roman Stepankow.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni