Wysoka wygrana rezerw.

Za nami 10. kolejka spotkań w stalowowolskiej klasie okręgowej. Dzisiaj o godzinie 15:00 Stal II Stalowa Wola podejmowała na własnym boisku zespół Sanu Wrzawy. Drużyna rezerw Stali pewnie wygrała ten mecz strzelając aż 5 bramek, nie tracąc przy tym żadnej.
trzy bramki dla zielono-czarnych padły w pierwszej części spotkania a ich autorami byli zawodnicy z kadry drugoligowej drużyny. Na 1:0 trafił Kałat po dośrodkowaniu Bartkiewicza, na 2:0 podwyższył Bartkiewicz, który wykorzystał sytuację sam na sam lobując bramkarza gości, następnie kolejny raz na listę strzelców wpisał się Kałat, który wykorzystał dobre podanie Michałka.
Goście odważniej zaatakowali po przerwie ale nie zdołali zdobyć bramki a swoje okazje wykorzystała Stal. Pierwszy trafił Żmuda a wynik ustalił Michałek, który trafił z rzutu wolnego.
Stalowcy zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Kolejne spotkanie Nasz zespół rozegra w Nowej Sarzynie z Unią.


Stal II Stalowa Wola – San Wrzawy 5:0 (3:0)

Stal II: Drzymała – Kloc, Żmuda, Wrona, Samołyk, Bartkiewicz (46 Warzocha), Kałat (46 Urbanik), Skórski (65 Sarzyński), Siudak, Michałek, Szewczyk.

Bramki: Kałat 2, Bartkiewicz, Michałek, Żmuda.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni