Wyniki gier grup młodzieżowych (28/29.09)

W miniony weekend (28/29.09) kolejną serię gier rozegrały nasze grupy młodzieżowe. Efektowne zwycięstwa zanotowali juniorzy starsi oraz trampkarze młodsi pokonując swoich rówieśników z Jasła. Kolejne 3 punkty dopisali do swojego konta trampkarze starsi i tylko juniorzy młodsi wrócili z Rzeszowa na tarczy ulegając liderowi rozgrywek.

 

Junior starszy

Juniorzy starsi zajmujący drugą lokatę w tabeli wysoko wygrali w Jaśle pokonując Czarnych 5:2. Dwie bramki strzelił najskuteczniejszy zawodnik drużyny Filip Moskal. W następnej kolejce podopieczni Krystiana Lebiody wyjadą do Rzeszowa na mecz z czwartą w tabeli Stalą.

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola PSA 2:5 (2:3)

Niedziałkowski 31, Skuba 36 – Mazurek 22, Lebioda 40, F.Moskal 42, 85, Bosak 72

K.Moskal (85. Penc) – B.Gnatek, Wojtusik (46.Białas), Bosak, S.Gnatek, Lebioda, F.Moskal, Kaleta, Buczek, Kowal, Mazurek

Wyniki/Tabela


 

Junior młodszy

Nadal nie wiedzie się juniorom młodszym, którzy ulegli Stali Rzeszów 0:6. Lider rozgrywek już do przerwy czterokrotnie pokonał naszego bramkarza odbierając zupełnie nadzieje na korzystny wynik. Nasza drużyna z dorobkiem 4 punktów zajmuje ostatnie 8 miejsce w tabeli. W kolejnym spotkaniu rywalem Stali będzie Siarka Tarnobrzeg.

Stal Rzeszów SA – Stal Stalowa Wola PSA 6:0 (4:0)

Opalski 7, 34, 37, Cieśla 26, Kaczor 69, Sumara 82

Chamera (46. Koluch) – Krajanowski, Bielecki, Pawłowski, Scilanga (46. Burda), Książek (71. Turek), Watras, Taraszka (46. Taraszka), Mróz, Piech (46.Stępak), Olko (78.Baźiński)

Wyniki/Tabela


 

Trampkarz starszy

Zwycięsko swój mecz zakończyli trampkarze starsi pokonując rówieśników z Dębicy 2:0. Nasza drużyna z dorobkiem 15 punktów zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. Na kolejne spotkanie Stal wyjedzie do Rzeszowa na rywalizację z Ziomkami.

Stal Stalowa Wola PSA – MKS DAP Dębica 2:0 (0:0)

Wraga 52,Mierzwa 77

Olko – Majewski, Czajka, Bartnik, Zając, Andrzejewski, Samołyk, Iskra, Wraga, Sajdak, Pioterczak

rezerwa: Latawiec, Studnicki, Potocki, Bulec, Mierzwa, Drozd, Siwiec

Wyniki/Tabela


Trampkarz młodszy

Nie zwalniają tempa trampkarze młodsi, którzy rozbili w Jaśle Czarnych aż 6:0. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Jeremi Szcześniak a swoją 9 i 10 bramkę w rozgrywkach strzelił Cyprian Pchełka dwukrotnie pokonując bramkarza gospodarzy. Stal po 8 kolejkach zgromadziła 18 punktów co daje im 2 lokatę w tabeli.

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola PSA 0:6 (0:3)

Pchełka 1, 15, Szcześniak 30, 61, 78, Maślach 79

Krupa – Czubat, Bystrek, Pchełka, Pikuła, Przydatek, Pioterczak, Krol, Kogut, Wtorek, Majewski

rezerwa: Troczyński, Szcześniak, Maziarz, Maślach, Marchut, Cholewa, Osuch

Wyniki/Tabela

 

 

HARMONOGRAM KOLEJNYCH SPOTKAŃ

sobota (05.10)

g.11:00 – Stal Stalowa Wola PSA – Siarka Tarnobrzeg SA (jun.młodszy)

g.13:00 – Ziomki Rzeszów – Stal Stalowa Wola PSA (tramp.starszy)

g.14:00 – Stal Stalowa Wola PSA – Ziomki Rzeszów (tramp.młodszy)

niedziela (06.10)

g.10:00 – Stal Rzeszów SA – Stal Stalowa Wola PSA (jun.starszy)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni