Wygrany sparing.

Dzisiaj w Radomiu Stal rozegrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem była trzecioligowa Broń. Pojedynek zakończył się zwycięstwem zielono-czarnych 3:2. Bramki dla Stali zdobyli: Płonka- 74′,90′ oraz Wrona.
W składzie wystąpili testowani: młodzieżowiec Jakubowski oraz Danko Kovacevic.
W pierwszej połowie nastawieni na grę z kontry gospodarze zdołali strzelić dwie bramki po stratach piłki w środku pola. Jedna bramka padła z rzutu karnego. Stalowcy tez mieli okazje ale piłka nie znalazła drogi do siatki.
Po zmianie stron więcej z gry miała Stal i to Nasz zespół zdobywał gole. Płonka trafiał po podaniach Kałata i Michałka a Wrona po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.
Trener Wieprzęć pozytywnie ocenił przebieg spotkania i był zadowolony z gry zawodników. jego zdaniem zespół zagrał lepiej niż w sparingu ze Stalą Rzeszów.

Stal I: Wietecha, Bartkiewicz, Argasiński, Wrona, Kowalski, Giel, Łanucha , Jakubowski, Mikołajczak, Kovacevic, Sekulski.
Stal II: Wołoszyn, Kantor, Argasiński, Wrona, Kloc, Giel, Mistrzyk, Kałat, Michałek, Tur, Płonka.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni