Wygrana w Kraśniku.

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną piłkarze Stalówki pokonali na wyjeździe rywali z trzecioligowej Stali Kraśnik.

Stal Kraśnik – Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1), Sekulski 44.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Bartkiewicz, Wrona, Kachniarz, Kowalski, Mikołajczak, Argasiński, Łanucha, Tur, Sekulski, Płonka oraz Drzymała, Żmuda, Kałat, Kantor, Stelmach, Mistrzyk, Kovacević, Kloc.

– Graliśmy na bardzo dobrym bocznym boisku w Kraśniku, życzyłbym sobie takiego bocznego boiska w Stalowej Woli – mówi Jaromir Wieprzęć, trener Stali Stalowa Wola. – Zagraliśmy na zero w tyłach i to cieszy. A nasze zwycięstwo mogło być wyższe – dodaje.

W meczu kontrolnym w Kraśniku rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Sekulski, a Adrian Bartkiewicz trafił w poprzeczkę. Gol padł po dobitce Sekulskiego strzału Tomasza Płonki. W stalowowolskiej drużynie zabrakło oprócz od dłuższego czasu leczących kontuzje Michała Czarnego i Michała Bogacza także narzekających na urazy Pawła Giela i Michała Michałka, a także chorego Kamila Jakubowskiego. Wszystko wskazuje na to, że do „Stalówki” nie wróci jednak z Karpat Krosno młodzieżowiec Mateusz Rutyna. W Kraśniku zespół ze Stalowej Woli rozegrał swój ostatni sparing przed inauguracją wiosennych rozgrywek w drugiej lidze, gdy Stal zmierzy się 7 marca na wyjeździe z Rozwojem Katowice.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni