Wygrana Stali.

Stalówka” po raz pierwszy mogła zaprezentować się swoim kibicom w przerwie zimowej w sparingu na własnym stadionie, mecz z Sokołem Sieniawa rozegrany został na bocznym boisku. Trenerem gości jest znany w naszym regionie trener Jarosław Zając, przyjechał też między innymi burmistrz Sieniawy. Gospodarze zagrali niemal w pełnym składzie, już także z Mateuszem Kantorem, który nie mógł grać we wcześniejszych spotkaniach kontrolnych z powodu urazu. Nie było w Stali kontuzjowanego Dawida Komady, który w tym sezonie nie pojawi się już na boisku.

Stal Stalowa Wola – Sokół Sieniawa 2:1 (1:0), Reiman 35, Kantor 70 z karnego – Żmuda 60 samobójcza.

Stal, I połowa: Wietecha – Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Mistrzyk, Juda, Argasiński, Reiman, Łanucha, Sacha, Mikołajczak, II połowa: Wołoszyn – Kantor, Wisłocki, Żmuda, Sikorski, Kloc, Kachniarz, P. Tur, M. Tur, Płonka, Fabianowski oraz Sołek, Kwiatkowski.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni