Wygrana rezerw.

Zakończył się sezon w stalowowolskiej Klasie A. W ostatnim meczu rezerwy Stali pokonały na wyjeździe Sannę Zaklików 1:2. Zielono-czarni zagrają w barażach o wejście do Klasy okręgowej.
Sanna Zaklików – Stal II Stalowa Wola 1:2 (0:2).
Chojnowski 75 – Tur 15, 23.

Sanna: Krawczyk – Piela, Bzymek, Skoczyński, Koczwara – Szkutnik, Odrzywolski, Kozłowski, Michał Chmielnicki (70 Mateusz Chmielnicki) – Zmysłowski.

Stal II: Płoskoń – Kloc, Słonina, Bieńko, Kowal (65 Sobański) – Rogowski, Kwiatkowski, Chamera, Tur – Kruk, Waliłko.

Sędziował: Jerzy Jasko z Niska. Widzów 150.

Mający już zapewnione drugie miejsce i udział w barażach o awans do okręgówki stalowowolanie pojechali do Zaklikowa w mocno odmłodzonym składzie i już w pierwszej połowie wypracowali sobie dwubramkową przewagę.

– Goście zagrali bardzo skutecznie, bo co mieli to wykorzystali natomiast nasi zawodnicy stworzyli sobie dosłownie kilkanaście sytuacji do zdobycia goli, a wykorzystali tylko jedną. Na uwagę zasługiwała bardzo dobra praca sędziego Jerzego Jaskota. Przegraliśmy mecz, ale nikt do tego arbitra nie miał pretensji a to jest chyba bardzo wymowne – stwierdził kierownik Sanny Tadeusz Mikliński.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni