Wstęp wolny na ostatni mecz.

W niedzielę-07.05. o godzinie 16:00 Stal Stalowa Wola rozegra mecz z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Będzie to ostatni pojedynek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2014/2015.
Piłkarska Spółka Akcyjna podpisała umowę promocyjną z Gminą Stalowa Wola. Klub w ramach współpracy z Gminą zapewni mieszkańcom darmowy wstęp na mecz ligowy.
Wstęp na najbliższe spotkanie ze Stargardem będzie bezpłatny. Jest to impreza masowa więc obowiązywać będzie identyfikacja osób. Osoby z Kartą Kibica udają się prosto do bramy wejściowej na obiekt i wejdą na mecz po okazaniu Karty wraz z dowodem tożsamości.
Osoby bez Karty Kibica proszone są o udanie się do kas po bezpłatny bilet imienny- należy podać IMIĘ, NAZWISKO I PESEL. Kasy otwarte będą od godziny 14:45. Osoby bez Karty Kibica prosimy o przybycie na mecz minimum 30 minut wcześniej aby uniknąć kolejek przy kasach.
Zorganizowane grupy dzieci ze szkół wpuszczane będą z opiekunami na podstawie list imiennych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej 14, gdzie rozegrany zostanie najważniejszy mecz sezonu.
W przerwie spotkania zorganizowany zostanie konkurs dla najmłodszych sympatyków piłki nożnej w ramach ” Dnia Dziecka „.

Zadbajmy o gorącą, sportową atmosferę podczas tego meczu. Wesprzyjmy piłkarzy w walce o awans.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni