Wspomnień czar.

Mariusz Szewc, zajmujący się w Stali Stalowa Wola filmowaniem meczów w piłkarskiej drugiej lidze, przygotował dla fanów „Stalówki” prawdziwą gratkę. W archiwach stalowowolskiego klubu wyszukał nagrania video z czasów gry naszych piłkarzy w ekstraklasie.

Materiały wideo obejmują sezon 1991/1992, można obejrzeć skróty meczów nagrane ówcześnie na kasetach VHS. Źródłem były relacje ze spotkań prezentowane w programach Sportowa Sobota czy Sportowa Niedziela na antenie TVP. Wśród nich są takie „rarytasy” jak spotkania piłkarzy „Stalówki” z Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław, Widzewem Łódź, Wisłą Kraków, Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze, w tym wygrana Stali z Legią w Warszawie 2:1.

Można zobaczyć na materiale bramki z meczów zdobyte między innymi przez Janusza Mulawkę, Dariusza Zgutczyńskiego, Dariusza Sajdaka, Wojciecha Nieradkę, Tomasza Jasinę, Dariusza Brytana, Dariusza Jaskulskiego. Przygotowywany jest też materiał z kolejnego sezonu w wykonaniu Stali.

http://www.youtube.com/watch?v=9OTBQfAEh_Q&feature=player_embedded#t=0

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni