Wracamy do gry!

Po zimowej przerwie piłkarze Stali Stalowa Wola wracają do rywalizacji o ligowe punkty. W sobotę rywalem zielono-czarnych będzie Avia Świdnik.

Zimą w naszej drużynie doszło do kilku zmian .To wszystko już jednak za nami. Teraz czas skupić się na walce o ligowe punkty. Zielono-czarni do tej pory rozegrali dwadzieścia meczów w tym sezonie w III lidze grupie IV. „Stalówka” wywalczyła w nich 38 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

W sobotę drużyna prowadzona przez Jaromira Wieprzęcia ma coś do udowodnienia swojemu rywalowi. „Stalówka” rywalizować będzie bowiem z Avią Świdnik. Nasze pierwsze spotkanie w tym sezonie z drużyną Avii zakończyło się zwycięstwem drużyny ze Świdnika 3:1. Czas zatem na rewanż.

Avia aktualnie w tabeli III ligi jest na miejscu piątym, a do Stali traci tylko jeden punkt. To zatem dobra okazja na to, aby odskoczyć od rywala.Wszyscy liczymy na to, że po tym spotkaniu zielono-czarni do swojego dorobku dopiszą kolejne trzy punkty.

Mecz Stal Stalowa Wola – Avia Świdnik zostanie rozegrany w sobotę, 6 marca. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni