Wracamy do gry! Stal nie pęka!

Rozpoczynamy nowy sezon III-ligowych rozgrywek. W pierwszej kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Avią Świdnik.

Po letniej przerwie w rozgrywkach III-ligowcy wracają do gry. Długo na to czekaliśmy, ale w końcu zobaczymy zielono-czarnych w walce o ligowe punkty. W „Stalówce” latem doszło do wielu zmian, a trenerem zespołu jest teraz Roland Thomas, który sobotę oficjalnie zadebiutuje jako szkoleniowiec Stali Stalowa Wola. Warto też zaznaczyć, że nowym kapitanem naszego zespołu został Szymon Jopek.

Na boisku powinniśmy też zobaczyć kilku zawodników, którzy latem dołączyli do Stali i stanowią teraz o jej sile. Bo Stal nie pęka. Zielono-czarni będą starali się to udowodnić już w pierwszej kolejce.

Naszym przeciwnikiem będzie Avia Świdnik. To nie będzie łatwy rywal, ale wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni udanie zainaugurują nowy sezon.

Mecz Avia Świdnik – Stal Stalowa Wola odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 sierpnia w Świdniku. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni