Wracamy do domu, wracamy do gry!

Długo na to czekaliśmy! W sobotę nasza „Stalówka” o ligowe punkty powalczy z Bytovią Bytów. Powalczy o nie w naszym domu. Na stadionie przy ulicy Hutniczej !

Po zimowej przerwie w rozgrywkach zostały już tylko wspomnienia oraz litry potu przelane przez naszych zawodników. Zielono-czarni pod okiem trenera Szymona Szydełki i sztabu szkoleniowego przygotowywali się do tego, by być gotowym do walki o ligowe punkty.

W Stali zimą zaszło kilka zmian. Do drużyny dołączyło ośmiu nowych zawodników: Dominik Chromiński, Piotr Zmorzyński, Mateusz Hudzik, Matthew Korziewicz, Dominik Ochał, Dawid Pietrzkiewicz, Tomasz Płonka i Adrian Szczutowski. Oni wszyscy będą stanowić o sile naszej drużyny, która w meczach sparingowych prezentowała się bardzo dobrze.

W ośmiu potyczkach kontrolnych Stal odniosła sześć zwycięstw, jedno spotkanie zremisowała, a jedno przegrała. To dobry prognostyk przed rozgrywkami ligowymi, które po przerwie zimowej wracają już w najbliższy weekend.

Na powrót naszych piłkarzy do gry czekaliśmy długo, ale jeszcze dłużej czekaliśmy na to, aż nasza drużyna wróci do domu, na nasz stadion przy ulicy Hutniczej. W końcu stało się i nadeszła ta chwila. Dziś już wiemy, że Stal wraca tam, gdzie jej miejsce – tam, gdzie czuje się na najlepiej, a trybuny są jej dwunastym zawodnikiem.

Naszym sobotnim rywalem w walce o punkty będzie Bytovia Bytów. Drużyna, która po pierwszej części sezonu ma siedem „oczek” więcej od nas i w tabeli zajmuje siódme miejsce. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym jesienią zielono-czarni w Bytowie przegrali. Czas zatem na rewanż, a najbliższe spotkanie to na to idealny moment.

W sobotę widzimy się wszyscy na naszym stadionie i głośnym dopingiem wspieramy nasz zespół. Niech o Stali usłyszą wszyscy! Początek meczu o godzinie 19:38. Sędzią głównym spotkania z Bytovią Bytów będzie Damian Gawęcki (Kielce).

? „Dodajcie nam skrzydeł ? żebyśmy mogli razem świętować!” – Szymon Szydełko przed meczem z Bytovią Bytów ?? HEJ STAL❗️

? „Dodajcie nam skrzydeł ? żebyśmy mogli razem świętować!” – Szymon Szydełko przed meczem z Bytovią Bytów ?? HEJ STAL❗️

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Donnerstag, 27. Februar 2020

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni