Wojciech Fabianowski: Pierwsza połowa była naprawdę niezła

Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisowała z Rozwojem w Katowicach. – Ten punkt trzeba przyjąć z zadowoleniem – mówił otwarcie po meczu trener zielono-czarnych, Wojciech Fabianowski.

Po tym, co zobaczyliśmy w drugiej połowie, ten punkt trzeba przyjąć z zadowoleniem. Ta część spotkania była jedną ze słabszych, jakie rozegraliśmy. Chcielibyśmy, żeby to wyglądało inaczej jednak dziś po przerwie zagraliśmy bardzo słabo. Nie wiem, z czego to wynika. Ten taki komfort psychiczny, który już mamy powinien się przełożyć na to, żeby grało nam się lżej i łatwiej, a graliśmy po prostu słabo – mówił po meczu z Rozwojem Katowice Wojciech Fabianowski.

Pierwsza połowa natomiast była naprawdę niezła, prowadziliśmy grę , ale można mieć jednak pretensje o to, że nie stwarzaliśmy sytuacji – dodał.

W niedzielnym spotkaniu szansę na pokazanie swoich umiejętności otrzymali młodzi zawodnicy – Karol Dziopak i Wiktor Stępniowski. – Zazwyczaj staram się nigdy nikogo nie wyróżniać i nie zrobię wyjątku. Z czystym sumieniem, ciężko byłoby kogokolwiek wyróżnić – skomentował trener.

Szkoleniowiec „Stalówki” odniósł się także do stanu murawy na stadionie w Katowicach. – Boisko było ciężkie, padał deszcz, murawa była „szybka” i piłka dostawała poślizgu. Jednak gospodarze mieli takie same warunki i wyglądali w drugiej połowie dużo lepiej – podsumował Wojciech Fabianowski.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni