Wojciech Fabianowski i Wojciech Chodorek złożyli rezygnację

Wojciech Fabianowski złożył wypowiedzenie ze stanowiska menadżera do spraw sportu Stalówki. Natomiast Wojciech Chodorek zrezygnował ze stanowiska prokurenta.

Prokurent Wojciech Chodorek zrezygnował z piastowanego stanowiska i w formie pisemnej z podpisami notarialnie poświadczonymi złożył prokurę o rezygnacji z dniem dzisiejszym.

Wojciech Fabianowski stanowisko menadżera do spraw sportu w klubie ze Stalowej Woli objął 23 lipca 2019 roku i po złożeniu rezygnacji będzie pełnił tą funkcję do czasu objętego wypowiedzeniem umowy.

W porozumieniu z trenerem pierwszego zespołu Pawłem Wtorkiem w letnim okienku transferowym klub dokonał następujących transferów do klubu: Bartłomiej Ciepiela (M), Michał Fidziukiewicz, Rafał Michalik (M), Michał Płonka, Piotr Witasik, Filip Wójcik, Łukasz Zjawiński (M).

Klub świadomie zrezygnował w tym czasie z usług: Kacper Czajkowski, Fryderyk Stasiak (M), Bartosz Grasza (M), Sebastian Łętocha. Mimo usilnych starań klub nie był wówczas w stanie zatrzymać takich zawodników jak: Michał Trąbka, Michał Kitliński, Andrzej Trubeha, Grzegorz Janiszewski, Adrian Dziubiński.

Po słabym początku sezonu w drugiej lidze co skutkowało jednoznacznym rozstaniem z trenerem Pawłem Wtorkiem oraz osobą Czesława Palika rekomendował na to stanowisko trenera Szymona Szydełko, który objął tą funkcję w sierpniu ubiegłego roku.

W porozumieniu z trenerem pierwszego zespołu Szymonem Szydełko w trudniejszym okresie do przeprowadzania ruchów kadrowych (zimowe okienko) klub dokonał następujących transferów do klubu: Krzysztof Kiercz, Bartosz Tłuczek (M), Dominik Chromiński, Mateusz Hudzik (M), Matthew Korziewicz, Dominik Ochał, Dawid Pietrzkiewicz, Tomasz Płonka, Adrian Szczutowski (M), Piotr Zmorzyński.

Klub świadomie zrezygnował w tym czasie z usług: Rafała Michalika (M), Krystiana Kalinowskiego (M), Filipa Wójcika, Łukasza Pietrasa, Michała Mistrzyka. Mimo usilnych starań klub nie był wówczas w stanie zatrzymać takich zawodników jak: Robert Dadok, Łukasz Zjawiński (M).

W okresie 12.09.2018 – 30.06.2019 Wojciech Fabianowski pełnił rolę trenera pierwszego zespołu z którym w 25 spotkaniach osiągnął następujący bilans: 12 zwycięstw, 5 remisów, 8 porażek. Zwyciężył m.in. w derbowym pojedynku z Siarką Tarnobrzeg 1-0 po bramce Piotra Mrozińskiego w 90. minucie spotkania.

Panu Wojciechowi Chodorkowi dziękujemy za trud i pracę łożoną na rzecz klubu w formie społecznej. Panu Wojciechowi Fabianowskiemu serdecznie dziękujemy za sprawowanie funkcji menadżera do spraw sportu w Stali Stalowa Wola P.S.A.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni