Wisłoka Dębica rywalem „Stalówki”

W sobotę 12 września w meczu 10. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” rywalizować będzie w Dębicy z miejscową Wisłoką. Początek spotkania o godzinie 16:30.

Zielono-czarni po ostatniej porażce muszą szukać punktów. Przypomnijmy tylko, że w ostatniej serii gier „Stalówka” w domowym spotkaniu przegrała 0:1 z Chełmianką Chełm. Nasza drużyna teraz bardzo potrzebuje zwycięstwa i trzech „oczek”.

Najbliższym przeciwnikiem Stali będzie Wisłoka. Piłkarze z Dębicy w ostatniej kolejce również zaznali goryczy porażki i przegrali z Cracovią II 0:1. W tabeli III ligi grupy IV Wisłoka zajmuje jednak siódme miejsce. Po dziewięciu meczach na swoim koncie ma trzynaście punktów. Piłkarze z Dębicy w domowych spotkaniach odnieśli jedno zwycięstwo i zanotowali trzy porażki. „Stalówka” natomiast w meczach wyjazdowych raz zremisowała i raz przegrała.

Zielono-czarni w tabeli aktualnie zajmują piętnaste miejsce i mają siedem punktów. Nasi piłkarze rozegrali do tej pory pięć meczów. Punkty są jednak nam bardzo potrzebne i po ostatnich złych meczach zespołowi potrzeba zwycięstwa. Mamy nadzieję, że z Dębicy Stal wróci z trzema „oczkami”.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 16:30.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni