Wisła Sandomierz rywalem Stali

W niedzielę w 34. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Wisłą Sandomierz.

Przed „Stalówką” kolejne spotkanie z lokalnym rywalem. Przypomnijmy tylko, że w poprzedniej kolejce zielono-czarni rozbili 4:0 Siarkę Tarnobrzeg. Nie mamy nic przeciwko, aby i tym razem nasza drużyna powtórzyła taki wynik.

Nasz najbliższy rywal w tabeli III ligi grupy IV zajmuje jedenaste miejsce i ma na swoim koncie 47 punktów. Wisła Sandomierz odniosła trzynaście zwycięstw, osiem meczów zremisowała i w jedenastu poniosła porażkę. „U siebie” drużyna z Sandomierza zwyciężyła sześciokrotnie, zanotowała cztery remisy i siedem razy z boiska schodziła pokonana.

Co warte podkreślenia, zielono-czarni mają za co zrewanżować się drużynie z Sandomierza. W rundzie jesiennej, w 13. kolejce, „Stalówka” przegrała u siebie z Wisłą 0:1.

Czekamy teraz na zwycięstwo naszej drużyny i kolejne trzy punkty. Mecz Wisła Sandomierz – Stal Stalowa Wola odbędzie się w niedzielę, 9 maja. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni