Wideo: gra wewnętrzna, gol i wypowiedzi

Prezentujemy materiał wideo z sobotniej gry wewnętrznej! W nim m.in. wypowiedź Szymona Szydełko, Bartosza Sobotki i pierwszy gol na nowym obiekcie autorstwa Tomasza Płonki.

Wiemy o co gramy, o jaką dużą stawkę. Musimy być przygotowani na sto procent i będziemy haratać, proste – mówi wahadłowy „Stalówki”, Bartosz Sobotka. Sobotnią grę wewnętrzną naszych piłkarzy wygrała drużyna „czarnych” po bramce Tomasza Płonki. Grano 2×30′.

STALÓWKA tv."Wiemy o co gramy, o jaką dużą stawkę"- mówi Bartosz Sobotka

?? Mamy dla Was wideo z dzisiejszej gry wewnętrznej! ? W materiale m.in. wypowiedź Szymona Szydełko, Bartka Sobotki i pierwszy gol na nowym obiekcie autorstwa Tomka Płonki. ⚽️✌️ ? – Wiemy o co gramy, o jaką dużą stawkę. Musimy być przygotowani na sto procent i będziemy haratać, proste. – mówi wahadłowy Stalówki Bartosz Sobotka. ?⚽️

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Samstag, 16. Mai 2020

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni