Wicelider na drodze „Stalówki”

W sobotę 3 października w meczu 13. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się z  Wisłą Sandomierz. Początek meczu o godzinie 18:00.

Zielono-czarni do tej potyczki podejdą pokrzepieni ostatnimi zwycięstwami, które znacznie poprawiły sytuację naszej drużyny w tabeli III ligi grupy IV. Chociaż Stal jest już piąta, to cały czas mamy jednak sporą stratę do prowadzącej Wisły Puławy. Warto jednak zaznaczyć, że nasza drużyna ma dwa spotkania zaległe.

Zielono-czarni wywalczyli dwadzieścia punktów w dziesięciu meczach. Nasz najbliższy rywal, Wisła Sandomierz, tych zdobytych „oczek” ma 25. Drużyna z Sandomierza dokonała tego jednak w dwunastu spotkaniach. Dzięki takim wynikom Wisła zajmuje pozycje wicelidera tabeli III ligi grupy IV.

Wisła w tym sezonie na wyjeździe odniosła trzy zwycięstwa, jeden mecz zremisowała i jedno spotkanie przegrała. Wszyscy mamy nadzieję, że w sobotę piłkarze z Sandomierza nie poprawią swojego bilansu punktowego. – Liczymy tylko na trzy punkty. Trzeba potwierdzić naszą dobrą grę, organizację w defensywie i dołożyć coś jeszcze z przodu. Jeżeli zagramy na zero z tyłu, to z przodu zawsze coś wpadnie. Jestem przekonany, że z tego spotkania też wyjdziemy obronną ręką – zapowiada Adam Waszkiewicz, obrońca naszego zespołu.

Mecz Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz w sobotę, 3 października. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni