Wakacyjna przerwa.

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola zakończyli już treningi i mają teraz wakacyjną przerwę w zajęciach.
Po dwóch tygodniach odpoczynku zawodnicy stawią się ponownie na treningach. Trener Stali, Paweł Wtorek, umówił już pierwszych rywali w meczach kontrolnych podczas przygotowań do nowego sezonu w centralnej drugiej lidze, który rozpocznie się 2 sierpnia.

– Pierwszy trening po wakacyjnej przerwie zaplanowany jest 1 lipca, godz. 16:00- mówi Paweł Wtorek. – A w sparingach zespół zagra z Resovią Rzeszów, Stalą Rzeszów, prawdopodobnie także z Motorem Lublin. Będzie też jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu w drugiej lidze rywalizacja w Pucharze Polski – dodaje szkoleniowiec „Stalówki”. Runda przedwstępna zaplanowana jest na 16 lipca a kolejna na 26 lipca.

Pawłowi Wtorkowi umowa ze Stalą kończy się 30 czerwca. Może jej nie przedłużyć, więc trzeba być też przygotowanym na informację, że nie będzie już w nowym sezonie prowadził stalowowolskiej drużyny.
 Z naszej drużyny mogą odejść Sylwester Sikorski, Mariusz Sacha, Wojciech Reiman. Decyzje personalne podjęte zostaną do 30 czerwca.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni