W Rzeszowie na remis.

Za nami drugi w tym roku mecz kontrolny Stalówki. Na sztucznym boisku w Rzeszowie nasz zespół zremisował z Resovią 1:1.
Optyczną przewagę na boisku Stal udokumentowała bramką w końcówce pierwszej połowy. Po składnej akcji Mikołajczaka z Bartkiewiczem , ten ostatni wrzucił piłkę w pole karne a Płonka skierował ją głową do bramki . Okazje do objęcia prowadzenia były również wcześniej.
Na początku drugiej połowy zaatakowała Resovia ale gra szybko się wyrównała. Następnie lekką przewagę wypracowali sobie zielono-czarni ale nie udało się zdobyć kolejnego gola. Często brakowało też dokładności w okolicach pola karnego przez co mniej było klarownych sytuacji bramkowych. Gospodarze wyrównali po strzale z rzutu wolnego.
W składzie Stali zabrakło Kantora i Komady, którzy narzekają na urazy.
Mecz rozegrano w trudnych warunkach. 10 stopniowy mróz, śliskie boisko i przenikliwy wiatr nie ułatwiały zawodnikom zadania.

Stal-I połowa: Wołoszyn – Bartkiewicz, Czarny, Mistrzyk, Kloc, Patryk Tur, Kachniarz, Reiman, Sacha, Mikołajczak, Płonka.
Stal-II połowa: Wietecha – Sikorski, Sołek, Żmuda, Wisłocki, Kowal, Argasiński, Łanucha, Marcin Tur, Juda, Fabianowski.

Pietryka- Tomczyk, Bereś, Ł. Świst, Nykanovych, Szkolnik – Ogrodnik (70′ Grześkiewicz), Świechowski, Surmiak (55′ Bukała), Rop (70′ Wilk), Dziedzic (46′ Krawczyk), Buczek.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni