Uwaga: zasady pracy mediów

Zasady pracy mediów zewnętrznych na meczach Stali Stalowa Wola PSA na czas zakazu organizacji imprez masowych na stadionach.

W związku z decyzją rozgrywania meczów bez udziału publiczności, praca mediów w dni meczowe będzie odbywać się na poniższych zasadach:

1. Trybuna prasowa zostanie zamknięta dla przedstawicieli mediów. Proces akredytacji jednorazowych na mecz z Olimpią Elbląg został przerwany, nie będą też obowiązywać akredytacje stałe.

2. Klub udostępni bezpłatnie zainteresowanym mediom wszystkie materiały potrzebne do pełnego zrelacjonowania meczu, w tym zdjęcia, w jak najszybszym czasie. Materiały dostępne będą na stronie klubowej stal1938.pl oraz mediach społecznościowych.

3. Dołożymy wszelkich starań, żeby transmitować dla Państwa pomeczową wypowiedź trenerów oraz zawodnika na żywo w kanałach klubu.

Powyższe zasady zostaną wdrożone do odwołania na wszystkich meczach Stali Stalowa Wola PSA. Dziękujemy za zrozumienie decyzji podjętych przez Klub Stal Stalowa Wola PSA.

Wszelkie prośby o materiały prosimy składać na maila: redakcja@stal1938.pl

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni