Umowa o współpracy ze szkółką piłkarską.

W dniu 14.12.2016 r. podpisana została umowa o współpracy pomiędzy szkółką piłkarską Football Academy Stalowa Wola a Klubem Stal Stalowa Wola. Umowa ma na celu poprawę warunków i jakości szkolenia dzieci i młodzieży, a także rozwoju piłki nożnej na terenie miasta Stalowa Wola i okolic.

-Wspólnym celem, który Nas łączy jest rozwijanie systemu szkolenia dzieci i młodzieży z zakresu piłki nożnej oraz podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych trenerów w obu klubach. Porozumienie spowoduje, że żaden z rokujących, uzdolnionych zawodników, nie zostanie przeoczony.
Bardzo dziękujemy zarządowi Klubu Stal Stalowa Wola P.S.A. za stworzenie wspólnej wizji rozwoju piłki nożnej w Stalowej Woli-powiedział Waldemar Chmura z Football Academy.

Team FA Stalowa Wola

Trenuj z pasją !!!

dsc_1228

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni