Udanie zakończyć rok!

W sobotę 20 listopada zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 18. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Avię Świdnik. Czas na ostatni mecz o punkty w tym roku!

To już ostatnie ligowe spotkanie w tym roku kalendarzowym. Naszym przeciwnikiem będzie Avia Świdnik. To drużyna, która w tabeli III ligi grupy IV zajmuje siódme miejsce. Avia zdobyła 27 punktów na co złożyło się osiem zwycięstw i trzy remisy. Drużyna ze Świdnika zanotowała także sześć porażek. W spotkaniach wyjazdowych Avia legitymuje się bilansem 4-3-2.

Nasza „Stalówka” aktualnie w tabeli jest trzecia i do lidera traci dwa „oczka”. Z Avią w tym sezonie już rywalizowaliśmy. W 1. kolejce Stal zwyciężyła w Świdniku 1:0. Wszyscy mamy nadzieję na to, że nasza drużyna udanie zakończy ten rok i będziemy mogli cieszyć się z trzech punktów.

Mecz Stal Stalowa Wola – Avia Świdnik odbędzie się w sobotę, 20 listopada. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni