Udana prezentacja drużyny za nami.

Za nami uroczysta prezentacja drugoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola przed rundą wiosenną. Rewelacyjna impreza w Miejskim Domu Kultury była pełna atrakcji.

Na scenie oprócz głównych aktorów wieczoru pojawiły się też tancerki, byli hip-hopowcy oraz… iluzjonista. Brawa otrzymali też najmłodsi adepci piłki nożnej ze Stali, których trenerem jest napastnik naszej drugoligowej drużyny, Wojciech Fabianowski. To była kolejna prezentacja przygotowana przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.

NOWY PIŁKARZ NA SCENIE

Zaczęło się tradycyjnie od imponującego pokazu multimedialnego przygotowanego przez jednego z kibiców Stali, Scotty’ego, który przypomniał nieco historii zespołu i najważniejszych wydarzeń z ubiegłego roku, w tym także z kibicowskich wyjazdów. Po nim licznie przybyłych widzów powitali prowadzący imprezę Rafał Pietras ze Stowarzyszenia Kibiców Stali oraz znany spiker, Adam Krotoszyński. Na scenie pojawiły się tancerki z zespołu „Pasja”, mieliśmy też występ iluzjonisty zatytułowany „Chwila iluzji Greger”, a także koncert hip-hopowców: Dziki BPM.

Brawami przywitano też najmłodszych adeptów piłki nożnej, trenujących w Stali pod okiem Wojciecha Fabianowskiego, oni również pojawili się na „ognistej” tym razem scenie, bo organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje wizualne. Tradycyjnie nie zabrakło chóralnych śpiewów licznie przybyłych kibiców, a głównym punktem programu było wejście na scenę trenerów i piłkarzy drugoligowej Stali, w tym nowego zawodnika, Mariusza Sachy. Debiutowali na prezentacji trenerzy Paweł Wtorek i Artur Lebioda, po kilku latach wrócił Tomasz Wietecha, który dziękował kibicom za organizację imprezy w imieniu zespołu. Był też między innymi na scenie w MDK leczący kontuzję wychowanek Stali, Artur Cebula.

„STALOWE SERCE” DLA REIMANA

Na koniec prezentacji ogłoszono wyniki głosowania w plebiscycie na „Stalowe Serce 2013”, organizowanego przez piłkarską spółkę ze Stalowej Woli. Głosy na zawodników naszej drużyny, wyróżniających się umiejętnościami piłkarskimi i charakterem, można było oddawać na oficjalnej stronie Stali, a nominowani byli: Mateusz Argasiński, Mateusz Kantor, Radosław Mikołajczak, Wojciech Reiman i Tomasz Wietecha. „Stalowe Serce” trafiło do owacyjnie przyjętego przez kibiców pomocnika Wojciecha Reimana, a oficjalne wyniki ogłosił prezes piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli, Mariusz Szymański.

– Nie mamy tylu pieniędzy co Siarka Tarnobrzeg, takich transferów jak Motor Lublin, nie wyjechaliśmy na obóz do Turcji jak Wigry Suwałki, nie mamy zimą boiska do trenowania – mówił trener Paweł Wtorek, który przemawiał ze sceny. – Ale mamy za to bardzo dobrych zawodników i dobrych ludzi wokół siebie. Z takimi ludźmi to nawet nie trzeba nam wyjazdu na obóz do Miami – uśmiechał się szkoleniowiec, a jego słowa przyjęte zostały gorącymi brawami. Już w sobotę 8 marca pierwszy wiosenny mecz Stali, u siebie z Motorem Lublin. Kibice skandowali „tylko zwycięstwo!” i oby ich nadzieje zostały spełnione.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni