Trenerzy o meczu.

Wypowiedzi szkoleniowców po spotkaniu Olimpia – Stal.

 

Paweł Wtorek (trener Stali): „Przegraliśmy troszeczkę na własne życzenie. Wiedzieliśmy, że zespół Olimpii jest bardzo groźny z kontry. Po strzeleniu bramki gra tym bardziej ułożyła się pod drużynę gospodarzy i dzięki temu stworzyli później kilka sytuacji, które mogli zamienić na bramki. Myślę, że gdybyśmy walczyli w pierwszej, tak jak w drugiej połowie, to wynik byłby zupełnie inny. Musimy pochylić się nad tą porażką i wyciągnąć z niej wnioski.”

 

Krzysztof Zalewski (trener Olimpii): „To były ciężkie zawody, bardzo trudny mecz. Moi zawodnicy zostawili na boisku bardzo dużo zdrowia, ale mecz zakończył się zwycięstwem. Myślę, że dobrze weszliśmy w to spotkanie i już w drugiej minucie mieliśmy znakomitą sytuację. Później przy stanie 0:0 w dobrej sytuacji znalazł się Michał Poduch. Pierwsza połowa była na niezłym poziomie w naszym wykonaniu. W drugiej połowie wiadomo, że wynik determinuje poczynania obu zespołów. Stal wyróżniała się większą determinacją na naszej połowie, natomiast my staraliśmy się pilnować przede wszystkim defensywy i mimo momentami groźnej gry w obronie nie umożliwiliśmy przeciwnikowi stworzenia jakichś stuprocentowych okazji. Bardzo się cieszymy, bo w dwóch spotkaniach u siebie zdobyliśmy sześć punktów. Zostały one okupione urazami, bo kontuzja Michała Kuczałka wydaje się poważna, natomiast w zespole jest jeszcze kilka mikrourazów. Mamy tylko trzy dni, aby dojść do siebie, ale w tej chwili cieszymy się przede wszystkim z trzech punktów.”

 

źródło: olimpiazambrow.net

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni