Trener Wtorek chwali swoich piłkarzy.

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola pokazali klasę, wygrali mecz na szczycie z Wigrami w Suwałkach 2:0 i są pierwsi w tabeli.

– Cieszymy się z tego że wygrywamy, ale nie popadamy w samozachwyt – mówi Paweł Wtorek, trener „Stalówki”.

Dla wielu tak dobra postawa Stali może być zaskoczeniem. Trener Wtorek z zawodnikami wykonują jednak bardzo dobrą pracę. Niektórzy kibice już widzą nawet stalowowolski zespół w gronie kandydatów do awansu, ale szkoleniowiec „Stalówki” studzi nastroje, nie chce „pompować balonu”.

– Tabela jest dla kibiców, a my mamy skupić się na grze – komentuje Paweł Wtorek. – O awansie nie rozmawiamy, takie tematy nie są poruszane. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków w meczu z Wigrami, wielki szacunek dla nich, naprawdę wykonali kawał dobrej roboty. Nie „jaramy się” że jesteśmy pierwsi w tabeli, przed nami kolejne trudne spotkania.

Szkoda że w najbliższym meczu Stali, w sobotnich derbach u siebie z Siarką Tarnobrzeg, z powodu nadmiaru kartek będą musieli pauzować Michał Bogacz i Mateusz Kantor.

Na mecz w Suwałkach w daleką, 500-kilometrową podróż, wybrała się bardzo liczna, kilkusetosobowa grupa fanów „Stalówki”. Nie wszyscy jednak zostali wpuszczeni na stadion.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni