Transmisja internetowa.

Rozgrywki II ligi nabierają tempa. Już w sobotę rozegrana zostanie 8. kolejka, a dla fanów II-ligowych zmagań mamy niespodziankę! Na portalu Łączy Nas Piłka można obejrzeć transmisję spotkania Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard.
W bieżących rozgrywkach obie drużyny mają zgoła odmienne cele. Gospodarze, zespół Stali, mają za zadanie zapewnić sobie spokojny, II-ligowy byt. Końcowa faza poprzedniego sezonu przysporzyła kibicom z Podkarpacia sporo nerwów, w tym zespół Rafała Wójcika chciałby już ich uniknąć. Początek nie był jednak najlepszy – w siedmiu meczach Stal zgromadziła na swoim koncie zaledwie sześć oczek i znajduje się tuż nad strefą spadkową. Co gorsza, zdobywa mało bramek. Dotąd mniej trafień od Stali zaliczyła jedynie zamykająca tabelę Olimpia Zambrów.
Błękitni natomiast również nie będą najlepiej wspominać poprzednich rozgrywek, w których przez bardzo długi czas zawodzili. Przed sezonem byli wymieniani jako jedni z kandydatów do awansu, tymczasem drużyna Krzysztofa Kapuścińskiego finiszowała na dwunastym miejscu w tabeli. W tym jest już znacznie lepiej. Mimo niemrawego początku i inauguracyjnej porażki z Gryfem Wejherowo, stargardzianie z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej i zdołali już zbliżyć się do strefy premiowanej awansem na jeden punkt. W poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z Rozwojem Katowice i ich celem na sobotę są z pewnością kolejne trzy punkty przywiezione z dalekiej podróży, tym razem na Podkarpacie.
Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 10 września o godz. 16:00. Skomentują je Adam Delimat i Dawid Sut. Miłego oglądania!

laczynaspilka.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni