Trampkarze starsi wygrali LIGĘ PODKARPACKĄ !

W minionym weekendzie o punkty walczyły nasze grupy młodzieżowe. Znakomicie spisali się m.in trampkarze starsi, którzy zwyciężyli w rozgrywkach o Mistrzostwo Podkarpacia i zagrają baraż o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 (CLJ U-15) !

 

trampkarze starsi:

Podopieczni Michała Czubata na zakończenie rozgrywek rozbili Karpaty Krosno, zwyciężając rywala aż 12:1. Łupem bramkowym podzieliło się ośmiu zawodników a najskuteczniejszy strzelec zespołu – Cyprian Pchełka czterokrotnie pokonał bramkarza gości. Cyprian w całych rozgrywkach strzelił 26 bramek, drugi strzelec zespołu – Bartosz Pioterczak 12, a trzeci – Hubert Majewski  – 6 bramek. Należy również pochwalić defensywę, która okazała się najsolidniejsza i straciła jedynie 12 goli. Nasi chłopcy na 14 spotkań wygrali 13 – bilans bramkowy 72-12.

Po przeprowadzonym losowaniu Stal trafiła na przeciwnika z ligi małopolskiej a przeciwnika poznamy tuż po zakończeniu tamtejszej ligi (7 listopad). Pierwsze spotkanie trampkarze rozegrają 10/11 listopada „na wyjeździe” a rewanż 13/14 listopada w Stalowej Woli.

W drużynie Trampkarz Starszy występuje 35 zawodników, którzy grają także w starszej kategorii juniora młodszego na szczeblu podokręgu, gdzie również znakomicie sobie radzą przewodząc w tabeli.

! WIELKIE GRATULACJE I BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY I TRENERÓW !

 

WYNIKI / TABELA

 

juniorzy starsi:

Podopieczni Sławomira Adamusa swoje spotkanie rozegrali w Tarnobrzegu i pokonali miejscową Siarkę 1:0. Jedyna bramka strzelona w 60 minucie przez Igora Fedejko dała naszej drużynie 3 punkty i awans na czwartą pozycję w tabeli.

WYNIKI / TABELA

 

juniorzy młodsi:

Drużyna prowadzona przez Bartłomieja Leśniowskiego na swoim boisku spotkała się z Czarnymi 1910 Jasło i rozgromiła rywala aż 11:0. Zwycięstwo na chwilę obecną daje drużynie pierwsze miejsce w tabeli, ale na jej ostateczny układ wpływ będzie miała oczywiście ostatnia kolejka oraz zaległe spotkania, które goniące Stal drużyny mają jeszcze do rozegrania.

WYNIKI / TABELA

 

trampkarze młodsi: 

Na tarczy z Krosno powrócili trampkarze młodsi ulegając Karpatom 0:1. Drużyna Adama Cichonia z 13 punktami zajmuje czwarte miejsce w tabeli i o jej utrzymanie powalczy w najbliższą sobotę z Igloopolem Dębica.

WYNIKI / TABELA

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni