Tomasz Wietecha: Musieliśmy to wygrać. Wygraliśmy

– Myślę, że pokazaliśmy, że mamy dobry zespół – mówił po spotkaniu z Górnikiem Polkowice Tomasz Wietecha. Wieloletni kapitan „Stalówki”, a aktualnie trener bramkarzy bardzo pozytywnie ocenił występ… aktualnego kapitana zielono-czarnych, Dawida Pietrzkiewicza.

Musieliśmy to wygrać. Wygraliśmy. Myślę, że pokazaliśmy, że mamy dobry zespół. Zwyciężyliśmy z naprawdę bardzo dobrym zespołem, bo Górnik Polkowice – co ten zespół udowodnił nam w spotkaniu u siebie – jest naprawdę świetną drużyną – mówił po spotkaniu z Górnikiem Polkowice Tomasz Wietecha.

Przypomnijmy, że „Stalówka” zwyciężyła 3:0. Zielono-czarni na początku potyczki nie wykorzystali rzutu karnego, ale to ich nie podłamało – wprost przeciwnie – Stal po pierwszej połowie prowadziła 2:0. – Nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, ale cały czas wierzyłem, że strzelimy zaraz gola. Tak się stało w miarę szybko. Wiele takich sytuacji pamiętam, że ktoś nie strzelił rzutu karnego, a mecz się układał po naszej myśli. Można nie strzelić, tak się stało. Szkoda, ale zespół jako całość pokazał, że potrafi – mówił wieloletni kapitan „Stalówki”.

„Balon” aktualnie jest trenerem bramkarzy. Z Górnikiem Stal zagrała na zero z tyłu, a dobrze zaprezentował się aktualny kapitan Stali, bramkarz Dawid Pietrzkiewicz. – Zero z tyłu – jestem zadowolony z postawy bramkarza. Fajnie się spisał w meczu z Górnikiem. Dobrze rozpoczynał, wznawiał grę. Same plusy, co tu będę chwalił – cieszył się Tomek.

Przed meczem z Górnikiem Polkowice było sporo zamieszania w związku z sugerowanym walkowerem dla Lecha II Poznań. Nic takiego nie miało miejsca. Miniony tydzień zakończyliśmy pozytywnie – zwycięstwem z drużyną z Polkowic. – Wyszło na nasze. Jest dobrze, wygraliśmy mecz. To jest najważniejsze – podsumował „Balon”.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni